Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Processzor hiba! Kb. fél...

Processzor hiba! Kb. fél percig max a kihasználtság, ezáltal gyors is, majd fél percig nagyon alacsony (8% körüli) ezáltal lefagy. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

2018. júl. 26. 00:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Kicsit pontosabban.


Játék közben, netezés közben, hőfokok, laptop pontos tipusa

2018. júl. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Mindig ezt így van. Kb. 2 napja. Ha netezek, ha wordben vagyok, ha az albumokat rendezgetem, egyszerűen mindig lefagy. Azt írja ki, hogy "xy nem válaszol"

Lenovo.

2018. júl. 26. 01:23
 3/8 A kérdező kommentje:
Mindig ezt hozza ki*
2018. júl. 26. 01:23
 4/8 A kérdező kommentje:
Nincs túlmelegedve.
2018. júl. 26. 01:25
 5/8 anonim válasza:

Nem azért fagy le, mert alacsony a proci kihasználtság. Persze ha csak egy Word vagy egy böngésző van megnyitva, akkor az nem is fogja teljesen leterhelni a procit.


Hasonló problémám volt nekem is pár hónapja, amikor valami zabálta a procit, holott egy böngészőn kívül semmi más sem volt megnyitva. Én újratelepítettem a Windows-t, utána pedig három vírusirtóval végigvizsgáltattam az összes merevlemezt.

2018. júl. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Keress meg valami hozzáértőt a közeledben, mert úgy érzem, itt mi nem fogunk tudni segíteni.

Nem vagy képben :D

2018. júl. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor is szokott ilyet csinálni, ha "beragad" egy Windows frissítés.

Nagy általánosságban azt mondanám, hogy telepítsd újra a gépet. az sok problémára instant javítás. Ha akkor is megmarad akkor átnézetheted egy szervizben, vagy kereshetsz valaki hozzáértőt.

2018. júl. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 CspCsj ***** válasza:

Melyik Windows? XP/7/8/10?


Merevlemez kondíciója milyen?

[link]

2018. júl. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!