Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudok belépni a...

Miért nem tudok belépni a citromail-es fiókomba amikor a jelszót és a felhasználónevet is hibátlanul írom be?

Figyelt kérdés
A citro ticker meg ettől függetlenül ugyanúgy jelzi ha levelem jön! Édesanyám meg simán be tud lépni csak én nem:S
2010. jún. 19. 13:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mi ezt honnan tudjuk?
2010. jún. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Vagy kapcsold ki a caps lockot vagy kérd meg anyudat, hogy gépelje be helyetted a jelszavad és a felhasználóneved.

A jelszót gépeld be egy notepad-ba vagy valahova, hogy lásd, hogy tényleg azt írja e amit szertnél. Ha bekapcsoltál valami funcióbillentyűt akkor lehet hogy valamelyik karakter nem stimmel. Ez persze a csillagocskákon vagy pöttyökön nem látszik.

Esetleg kérj egy jelszó emlékeztetőt.

2010. jún. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Igazából azért vagyok ennyire tanácstalan ez ügyben mert a caps lock is le van ellenőrizve és a mai nap folyamán kb százszor beírtam a jelszót és még mindig nem hajlandó beléptetni...
2010. jún. 19. 13:57
 4/19 anonim ***** válasza:

Nekem az msn címem citromailes és én rohadt sok ideig nem léptem be rendesen a citromailbe csak msnbe ... vígan használgattam ma pedig gondoltam egyet és be akartam lépni a mailfiókba is... erre nem engedett be... tudtam a felhasználó nevem a jelszavam is, és végig hibát írt ki... Már annyira ideges lettem hogy gondoltam egyet és csináltam egy új fiókot, meglepetésként ért hogy választani tudtam azt a felhasználó nevet is amit anno megcsináltam már (amit msnhez használtam)...

na végülis csak annyit akartam mondani hogy nem tudhatod lehet törölték a rendszerükből vagy valami :D próbáld ki hogyha újat akarsz csinálni, engedi-e a régi nevedet ... :D

2010. jún. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

3.kommentelő:


Kérlek szépen miután egy órát a belépéssel töltöttem fogtam magam és csináltam egy másik címet szintén citromail-re erre azzal sem enged belépni viszont azt hozzá kell tennem hogy még mindig jelzi a citro ticker hogy jött egy új levelem. Csak éppen megnézni nem tudom XD


Szóval én már semmit sem értek itt :/

2010. jún. 19. 14:31
 6/19 anonim ***** válasza:

3. kommentelő vagyok

Hát akk már én sem értek semmit :DD engem most hogy újra beregeltem már beenged... ha kérnél kérnél jelszóemlékeztetőt (márha egymásik mailcímedre küldi) akkor ott megcsinálhatnád azt is akár h nicknevet+ jelszavadat is ctrl+c ctrl+v-ed:D (mert kitudja lehet tényleg a bill.el van vmi probléma :D)

2010. jún. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

3.kommentelő:


Ha a billentyűzet lenne a hibás akkor pl anyám fiókjába se tudnék belépni mert ugye ott is be kell pötyögni a jelszót és a felhasználónevet ;)

Úgyhogy itt valami sokkal nagyobb baj van mint a billentyű:D


Ha pedig törölték esetleg akkor azt sem értem mert én napi rendszerességgel nézem a leveleimet tehát nem lehet rám azt mondani hogy egy évig rá se nézek a fiókomra XD

2010. jún. 19. 15:48
 8/19 anonim ***** válasza:

=D értem

hát akk ez szívás :D nem lehet megbízni ebbe a citromba xD

2010. jún. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Nem fogod elhinni,de csoda történt épp az imént!!!

Végre kegyeskedik működni a citromail úgy ahogy eddig:DDD

El sem hiszem komolyan mondom...

2010. jún. 19. 16:26
 10/19 anonim válasza:
Bocsi, hogy nem írok választ, de ugyanez a problémám nekem is:S Tegnap óta nem tudok belépni, pedig én is helyesen írok be mindent, teljesen kiakasztó :S:S És nekem sincs a caps lock bekapcsolva. Nem tudom mi a franc van ilyenkor...
2010. jún. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!