Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudok belépni a...

Miért nem tudok belépni a citromail-es fiókomba amikor a jelszót és a felhasználónevet is hibátlanul írom be?

Figyelt kérdés
A citro ticker meg ettől függetlenül ugyanúgy jelzi ha levelem jön! Édesanyám meg simán be tud lépni csak én nem:S
2010. jún. 19. 13:17
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Szerintem biztos hogy valami az ő rendszerükben nem stimmel mert egy órája még én is be tudtam lépni most viszont megint nem enged szóval ilyenkor semmit sem tehetünk max várunk türelmesen-.-
2010. jún. 19. 18:21
 12/19 anonim ***** válasza:
A citromail-ben megbízni nem egy okos dolog. Bizonyos levelek 72 óra alatt! jutnak csak el oda. Van amikor órákig nem elérhető a fiókod, és amúgy is lassú a rendszer. Nem is értem miért használja bárki is. Van ezer+1 alternatíva ami sokkal jobb.
2010. jún. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Nekem eddig nem volt vele semmi problémám,de ezek után már másképp állok hozzá...

Ha netán tudsz ennél jobb levelezőrendszert akkor ne tartsd vissza és oszd meg velünk ;)

2010. jún. 19. 20:14
 14/19 anonim ***** válasza:
nekem se jó :( pedig annyira fontos lenne elolvasnom egy email-t:(
2010. jún. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

vagy 4 (lehet h több is, nemtom már) éve van meg a citromailem, semmi gond nem volt még vele... most sem.

bár most tényleg van valami gondjuk mert sokan panaszkodnak h nem tudnak belépni.

akinek nemjó, használjon gmail-t, bár én személy szerint utálom, hiába van a citromailes az elsődleges, meg a másodlagos is :D

2010. jún. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

A GMail messze a leggyorsabb, legoptimálisabb levelező. Lehet, hogy nem a legszebb, nincsenek benne óriási aranyos ikonok, de szerintem ne ez legyen az alap. ( [link]


A YMail a Yahoo levelezőszolgáltatása. Hatékonyan szűri ő is a spam-eket, ide is gyorsan megérkeznek a levelek, és nagyon jó csatolmány kezelője van. Letisztult egyszerű felület, sok tárhely, a szokásos dolgok amik kellenek. ( [link]


Ezeknél több nem is kell. Válaszd valamelyiket.

2010. jún. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket! Hamarosan törölni fogom a citromailt és áttérek valamelyikre a kettő közül ;)
2010. jún. 19. 23:12
 18/19 anonim válasza:
valahogy engem se anged be de még azt sem irja ki hogy hibás lenne a felhasználo név vagy a jelszo
2014. márc. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Elfelejtettem az e-mail címemhez tartozó kódot. Rámentem a gyerekkori állat emlékeztető kérdésre, helyesen válaszoltam. Kiírt egy kódot, de nem enged be vele.

Miért lehet ez?


Pár napja vacakolok vele, többször próbáltam már... Többször próbálkozok, több gépen.

2022. jan. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!