Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a baja a számítógépemnek?

Mi a baja a számítógépemnek?

Figyelt kérdés
Nem tudom bekapcsolni mert folyamatosan újra indul a kép se jön be
2018. júl. 29. 11:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Írd le milyen géped van milyen op. rendszer, mert ez az infó nagyon kevés arra h megállapítsuk a probléma okát.
2018. júl. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Alaplap, ram, táp is lehet hiba.
2018. júl. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Dongaben ***** válasza:
Bármi lehet... "Házilag" az összes csatlakozás megmozgatását javaslom. Valamilyen hangjelzést ad a gép, mikor újraindul? (Csipogás esetleg?)
2018. júl. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Semmi csipogas idáig csipogott kettőt de egy ideje azt sem csinálja
2018. júl. 29. 12:17
 5/12 Dongaben ***** válasza:
2 rövid csipogás elvileg RAM hibára utal. Vedd ki a RAM-ot (RAM-okat.) és tedd vissza. Esetleg, ha van, akkor másik RAM-ot tegyél be próbaképpen.
2018. júl. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Próbáltam kiszedni meg vissza rakni a ramot de nem segített
2018. júl. 29. 13:31
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha van benne videókártya úgyértve ami nem integrált akkor húzd ki a kártyát a foglalatot portalanítsd majd illeszd vissza és próbáld meg bekapcsolni, ha inegrált van próbálj egy cmos cleart szedd ki az alaplapi elemet persze előtte húzd ki a géped a 220ból és vagy 5 perc mulva rakd vissza az elemet és kapcsold be a gépet. A kábeleket is ellenőrizd le esetleg nem e húzódott ki valami. Egyelőre ennyi.
2018. júl. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az elemet kiszedtem vissza raktam annyi változik hogy a gép nem indul újra de nincs kép a videokartyat kiszedtem vissza raktam, csipogas továbbra sincs
2018. júl. 29. 15:05
 9/12 A kérdező kommentje:
El indítottam videokartya nélkül de akkor sem csipog úgyhogy talán az lesz a rossz
2018. júl. 29. 15:10
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha tudsz szerezni bele kölcsön valakitől egy kártyát ez kiderülne vagy vidd el ezt egy haverodhoz és próbáljátok ki ha ott se jó akkor megvan a gond. Nemtudom milyen csatlakozók vannak azon a kártyán de van h egy-egy csati behal, de a másik még jó rajta egy próbát megér ha van rá lehetőséged dvi vagy vga ezt te látod mivel nemtudjuk milyen kártyád van. Egyáltalán pörög a ventije ha bevan kapcsolva ? Vagy passzív hűtéses ?
2018. júl. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!