Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik játék lehetett ez?

Melyik játék lehetett ez?

Figyelt kérdés
Sas volt a kis ikonja meg amikor bejött a játék,akkor elsőnek a sas jött be. Egy katonai stratégia játék volt, úgy kezdődött, hogy ki ugrottunk egy katonai repülőgépből és ejtőernyővel értünk földet. Ott egy házba be kellett menni és letámadni az ellenséget, akik a nácik voltak. Az egész játék a háborútól szólt.
2018. júl. 29. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
A sas ikon miatt egy ötletem sincs, esetleg kicsit tágabb jellemzés?
2018. júl. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sniper Elite 1?
2018. júl. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az a baj nagyon régen játszottam vele már régóta keresem. nem mai játék, mintha ki lett volna írva valamikor az a szó, hogy "Air drops" magyar játék volt.Nem nagy gépigény kellett neki. Több pálya volt benne. Én egyedül voltam a sok náci ellen, akik elfoglalták a területet ahol voltam. ennyi jut eszembe :(
2018. júl. 29. 19:39
 4/9 A kérdező kommentje:
nem Sniper Elite 1 :( de hasonló
2018. júl. 29. 19:40
 5/9 anonim ***** válasza:
Commandos?
2018. júl. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem :( nem fentről nézetes volt a játék
2018. júl. 29. 20:04
 7/9 anonim ***** válasza:

sasról nekem ez jut eszembe: [link]


de esetleg lehet névről(vagy ha végig nézegeted), meg találod ebben a listában: [link]

2018. júl. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Codename Panzers
2018. júl. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
more hát írta hogy nem felülnézetes
2018. júl. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!