Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi történt a számítógépemmel?

Mi történt a számítógépemmel?

Figyelt kérdés

Itt hagytam körülbelül két órára, és mire visszajöttem, fekete képernyő fogadott, és azt írta hogy "System shut down because power supply surges detected during the previous power on."

Fogalmam sincs, milyen a túlfeszültség, mindenesetre nem tapasztaltam semmi szokatlant rajta korábban. Nem értem, ez mi, és hogyan történt.

Azt se tudtam mit csináljak, végül megnyomtam az újraindító gombot, és utána ugyanúgy töltött be, ahogy szokott.


2018. júl. 31. 18:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A túlfeszültség védők a hálózat felől érkező káros "feszültségcsúcsokat" próbálják (több-kevesebb sikerrel) kivédeni. A Te hibaüzeneted tápegység problémára utal.

Ajánlott lenne keresned valakit az ismeretségi körödben, aki legalább alapfokon ért a géphez (tudja hogy épül fel, mik vannak benne, bele mer nyúlni hardveres problémák esetén)

2018. júl. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az egy eléggé "gagyi" táp, nem megbízható. Lehet, hogy több évig is hiba nélkül megy. De gyenge (vagy hiányzó) belső védelme miatt bármelyik pillanatban durva károkat képes okozni.
2018. júl. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!