Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen NoteBook-ot válasszak?

Milyen NoteBook-ot válasszak?

Figyelt kérdés

Az fontos lenne számomra hogy:

• SSD legyen benne (a gyors használat és gyors bootolás miatt)


• 10 és 12 inch között legyen a kijelző mérete


• ne legyen drágább 95 ezer forintnál


• az elején kifejezetten érintőst szerettem volna de mivel rájöttem hogy azok lényegében tabletek ezért mindenképp sima billentyűzetes legyen (és ne érintős)


• Windows 10 fusson rajta (mindegy melyik kiadása)


• És ne legyen LENOVO


Tudom sok elvárás ennyi pénzért de muszály lenne egy kicsi könnyen hordozható megbízható notebook.

A válaszokat előre köszönöm! :-)


2018. aug. 3. 14:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és csak Netezésre, YouTube videók nézésére, PDF olvasásra/írásra, és Office-ra használnám.
2018. aug. 3. 15:48
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Fut rajta a Windóz, csak gyárilag nincs rátelepítve, de rá tudod varázsolni, csiribú-csiribá: [link]

2018. aug. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi 😁 De nem szeretnék ilyenekkel bajlódni hogy én telepítsem fel a "Windózt" (Szóval én szeretnék egy kész feltelepített gépet rendelni)
2018. aug. 5. 16:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor ezért az árért csak egy sokkal gyengébb teljesítményű gépet tudnál kapni, SSD nélkül.

Hidd el, megéri azt az 1-2 óra szenvedést, ráadásul az előtelepített Windows egy csomó felesleges gyártó által felpakolt appal jön, ami csak lassítja a gépet.

2018. aug. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor bele kell törődnòm hogy megrendelem ezt a gépet és neki ülök egy délután tutorial videóval és 2-3 óràt szenvedek nos okés köszi 😁😀!
2018. aug. 5. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!