Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a baja a gépemnek?

Mi a baja a gépemnek?

Figyelt kérdés

Le frissült a win10, le fagyot a gép, egér mozog de semmit se csinál ha rányomtam bármire, ki írt hibákat a meghajtóról és a filmes mappámat át íródót, játék közben újra indult a gép mert frissített. Pár nap sok kék halálom volt és folyton ciklusban, ez miatt újba raktam a win10. Megint frissült, szintén lefagyott, egér megint semmit se ér, és elég lassan is kapcsolt be a gép, pedig ssd-m van, pc led-je egyfolytában csak világított (pedig villognia szabad a piros lednek), ez egy hétig csinálta, ki cseréltem a dvd író sata kábelére és a hdd-ét meg be a dvd íróba, meg szűnt a lassulás, és a led is újra villogót, egy hétig így hagytam, vissza cseréltem a sata kábelt, semmi baj az óta sem, a led is villog. De pár napja megint frissített a win10 szintén nem működött az egér, és néha a tálcán a programok újra tölteni pillanatra villognak.



Szerintem a sata kábelnak semmi baja, mert az óta nincs gond, egyértelmű a win10 rongálja, mert én le teszteltem másik sata kábellal is és vissza is cseréltem és semmi gond. Csak azt vettem észre az alaplapon a sata port kicsit görbe.



Gépem adatai:



TÁP: FSP 400W HEXA



Alaplap: MSI H61M-P31 (G3)



Processzor: intel® core™ i3-3220 cpu @ 3.30ghz 3.30 GHz



Ram: 8GB DDR3 1333Mhz



SSD: Adata 128 GB



Merevlemez: Toshiba 1TB



Merevlemez: WD 1TB



22x dual layer DVD író



Ezt írta még egy honnapja ezelőtt a meghajtóról.



Kép:

[link]


SATA kábelnak biztos nincs baja, 4 hete semmi gond nincs a HDD-vel, sok kék halálom volt a win10 frissítés után, azelőtt minden jó volt a HDD-vel.


Meg le is teszteltem a SATA kábelt dvd íróval, semmi gond nem volt vele 1 hétig se.



De néha programok a tálcán töltenek, miért?


Hard disk ezt írja:

[link]

[link]

[link]


Miért írja ezt ki a hard disk?



2018. aug. 4. 13:37
 1/10 A kérdező kommentje:

Néha lassan tölt be a böngésző lap 2-4 mp.


Videó: https://www.youtube.com/watch?v=fczCiu5ryfg

2018. aug. 4. 13:42
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez inkább a kábelek hibája mint az oprendszeré. Nem is értem, hogy miért cserélted vissza a kábeleket egy hét normális működés után??

És csodálkozol hogy megint fagy a géped??

2018. aug. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De azóta nem világit a led folyamatosan, és nem ír semmi hibát a hdd-ről.

Nem az én videóm volt.

2018. aug. 4. 13:46
 4/10 anonim ***** válasza:

Mióta??


Először fagyott.

Aztán kábelt cseréltél és jó volt, ezért egy hét után visszacserélted.

Most megint rossz. Csak én csodálkozom?

2018. aug. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Win10-t frissítettem és azóta voltak a gondok, szép sorban ahogy le írtam a hibákat.

4 hete már vissza cseréltem és semmi gondot nem ír a hdd-ről. A héten frissített a win10 újra indult mert frissített, és megint nem működöt az egér.

Most csak fél óránként a tálcán a programok újra töltenek, és néha a böngésző lapok lassan töltenek be, mint a videósnak, de nekem nem mindig.

2018. aug. 4. 13:56
 6/10 A kérdező kommentje:

Az egerem is szaggat a Firefoxban már 3 hete, de máshol nincs vele gond, másik egérrel is szintén csak a Firefoxba.


Előzményeket és a gyorsítótárat is töröltem, nem oldotta meg.

2018. aug. 4. 14:51
 7/10 A kérdező kommentje:
És mikkor még nem cseréltem ki a sata kábelt, akkor a HDD meghajtó eltűnt, és lassan jött elő az MSI logó mikkor be kapcsoltam a gépet, de a led folyamatosan világított. Vissza cseréltem és ilyen gond nincs már.
2018. aug. 4. 15:10
 8/10 A kérdező kommentje:
DVD író nem tűnt el a HDD sata kábelével.
2018. aug. 4. 15:11
 9/10 anonim ***** válasza:
Az a baja, hogy elb....tad! Össze-vissza buheráltad, egy nagy kavalkád lett belőle. Darálj le róla mindent, tegyél fel egy uj OS-t és ne buheráld, mert nem értesz hozzá
2018. aug. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
# 9 Hogy buheráltam össze?
2018. aug. 5. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!