Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » ASUS a6rseries laptop nem...

ASUS a6rseries laptop nem kapcsol be, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Adott egy asus laptop, tegnap este még semmi baja nem volt, de mára már nem lehet bekapcsolni. Mikor reggel megpróbáltam fel is villant az asus felirat de utána már csak egy fekete lépernyőt adott, és nem tudom mi baja lehet.

2018. aug. 4. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Bármi.

Vidd szervizbe.

2018. aug. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 P.O.C. ***** válasza:

Csak képet nem ad, de a közbe beboot -ol? Villognak a ledek? Vagy a felvillanás után se kép se hang?


A szervizet nem ajánlom, ezek az A6 -osok már igazi őskövületek. Gazdasági totálkár ha elromlik nem éri meg megcsináltatni.

2018. dec. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tedd töltőre, ha így sem megy, kiveszed az akkut, aztán vissza és megpróbálod kikapcsolni. Ezután jó esetben elindul a hibajavító, akár csökkentett módban. Lehet, hogy vírust kapott, akkor pentrive-ról is le lehet futtattni vírusirtót.
2018. dec. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hiába őskövület, ezek jó gépek, mint az én öt éves Lenovom is az. Sok új laptop sokkal rosszabb.
2018. dec. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!