Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy tudjam beírni a termékkul...

Luckey :D kérdése:

Hogy tudjam beírni a termékkulcsot?

Figyelt kérdés
Az a problémám,hogy hamarosan lejár a licencem és be kéne írjam a termékkulcsot. Ezzel nincs probléma, mert van termékkulcsom de amikor megpróbálom beirni az 1,u-t akkor azt adja,hogy ezek az elemek nem szerepelhetnek a termékkulcsban pedig nekem ezek benne vannak. Mit tudnék csinálni? Valaki segitsen

2018. aug. 5. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Eredeti Windows-od van? 😶🙄

És nem neten talált termékkulcsal akarod beaktiválni?? 📥

2018. aug. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eredeti. Ès nem netes termèkkulcsal.
2018. aug. 5. 18:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok! Akkor próbáld meg úgy beírni a termék kulcsot hogy ne írd a kötőjelelet (mert azt alapból odateszi)
2018. aug. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem irtam ès igy sem engedi
2018. aug. 6. 18:09
 5/6 Gábor_79 ***** válasza:

Választd a telefonos aktiválást. Majd' 30 perces időtöltés (vagy több), de automatikus és úgy majd elfogadja. Én is úgy tettem.

Internetkapcsolat bontása és majd felajánlja az alternatív aktiválási lehetőségeket, ha nem találnád egyből.

2018. aug. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz:)
2018. aug. 7. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!