Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Howrse közösség megromlott?...

A Howrse közösség megromlott? Mi a véleményetek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nos, a napokban lettem figyelmes arra, hogy a Howrsén nagyon bunkók az emberek, és ahogy látom direkt.

A moderátorok sem valami kedvesek, véletlen rossz információt írtam ki valahova, és leharapták a fejemet.

Akkor, segítettem valakinek, és azt mondták, kis-moderátorkodtam, ezzel eléggé megsértettek...

Meg mióta névben hirdetés az hogy: 3x boki

(igen, ez volt a neve az egyik lovamnak, és írtak hogy ez névben hirdetés, és át is nevezték a lovat)

Nagyon mérges lettem, le is töröltem magam róla.

Igazából nagyjában a modikkal van bajom.

Ez ilyen marad, vagy meg fognak változni?

Vagy ez már a mai világ?



2018. aug. 6. 11:33
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

A Howrse már évek óta nem a régi. Minden el lett b*szva. Bocsánat a kifejezésért. Én ott találtam rá a legjobb barátaimra, évek óta tartjuk a kapcsolatot, de már nem a Howrse-on. Tele lett új moderátorokkal, akik nem tudják mit is kell csinálni, a játék teljesen megváltozott. Egyre több a troll, már csak nagyon kevés igazi, veterán játékos van.


Borzalmas lett pár év alatt, már vagy fél éve nem is léptem be. Eddig még vissza-visszajártam körülnézni, mára hidegen hagy.

2018. aug. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Én nekem a jatekosokkal volt regebben gondom(most is mondjuk) nagyon bunkok es leszolnak ha valamit nem ugy csinalsz ahogy ok szoktak..
2018. aug. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
én a napokban csalódtam bennük: a kislányom is beregisztrál, és csalás nélkül játszottunk is kb 3 napot. Aztán kiírta hogy nem enged belépni többszörös regisztráció címen. A gyerek fiókját meg törölték. Hát normálisak ezek????? a 8 éves gyerek lakjon tőlem külön, hogy ne legyen közös ip címünk??????? idióta se**fejek. írtam is nekik egy jó mérges hangvételű levelet
2018. aug. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ma már egy rakás szar ott minden. Ha vannak modi barátaid, akkor elsikálják a mocskos kis dolgaidat, így lehet több játékosnak több fiókja, így terrorizálhatnak bizonyos játékosok másokat, mert Giada (a legnagyobb féreg a modik között) majd eltünteti ezeket a nyomokat. Most volt például balhé két csapat között, és az egyik csapat vezetőjének Giada nagy barátnője, segített nekik mindenben a másik csapat ellen. Bent voltam egy face csoportban is, ott is lecsesztek ezek az emberek, mert annak a csapatnak akartam segíteni, akit ők utálnak. Szemét emberek kezében van most ott a hatalom, undorító az egész. Szóval szerintem Giada az egyik legnagyobb féreg a modik között, de Moc nevezetűvel is vannak bajok.
2018. nov. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az összes modival vannak bajok. :"D
2018. dec. 11. 19:37
 6/13 anonim ***** válasza:
Na az biztos! :D
2018. dec. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
69%

Kedves Kérdező, illetve kedves Válaszolók!


A mai napig játszom, napi szinten, tehát aktívan.

Nem gondolom, hogy a játék szar lett, igen, más lett, teljesen más, véleményem szerint, de ez nem jelenti azt, hogy rossz lenne. Tény és való, hozzá kell szokni.

A modikkal semmi baj nincs, kikérem magamnak. Szuper jófejek.

Arra sosem gondoltatok még, hogy ők ugyanúgy emberek, lehet rossz napjuk nekik is, közbe jöhet valami, ami miatt éppen aznap, mikor írnak nekik, nem tudnak fellépni, stb...

Sok mindenről nem ők tehetnek, sok dolgot már nem ők találnak ki, hanem a játék FEJLESZTŐI.

A minap szerencsém volt beszélgetni Kontantínnal. Nagyon segítőkész, egyáltalán nem volt bunkó, egy percig sem. Nagyon jó modik, a problémám azonnal orvosolódott, szóval szépen kérek mindenkit, mielőtt itt, gyakorin fröcsögne, járjon utána a dolgoknak és nézze egy kicsit a dolgok emberi oldalát is...

(És olvassa el a szabályzatot, mit szabad és mit nem. Oké, a bokis dolog tényleg fura, de hé, megvan a joguk a félre kattintáshoz, >emberek<...)

Köszönöm szépen.

2019. aug. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
53%
Áh, ugyan, mind tudjuk, hogy a modik nem emberek :D Amúgy meg ha bárkinek baja van a másikkal, miért nem nekik mondjátok? Jómagam is Howrse játékos vagyok, több szerveren is, de soha, sehol nem volt bajom a staffal, pedig kérdeztem magyaron is, Nk-n is - lehet az lehet az oka, hogy betartom a szabályokat? Hmmmmm.....
2019. aug. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
24%
Ezek szerint még nem volt konfliktusotok olyannal, aki épp valamelyik moderátor nagy spanja. Két modi van, aki rohadt nagy tetű. Giada az egyik, a másikat a fantáziátokra bízom. Persze azokkal nem tetű egyik sem, aki nem ütközik a kis barátaikkal, ezért nem tapasztaltátok még, hogy milyen jóindulatúak. Remélem nem is tudjátok meg soha.
2019. aug. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%

Na, ha már az egyiket megnevezted, nevezd meg a másikat is. Amúgy nem ,valóban nem volt konfliktusom senkivel, de nem csak a magyaron, a nemzetközin se, mint említettem, pedig aktív vagyok ott is. Továbbra is tartom, hogyha az ember nem feszegeti a határokat csak azért, mert unatkozik vagy szerinte jó buli, akkor nincs gond - mert komolyan el nem tudom képzelni, hogy mi öröme lenne bárkinek bárkit direktbe szívatni egy online játékban (jó, láttunk már ilyet a top csapatoknál, de akinek ennyi öröme van az életeben, legyen így boldog - szerintem ez szimplán csak szánalmas.) De hiszem, hogy egyik szerver moderátorainak sem okoz perverz örömet az, ha valakivel vitatkoznak. Na meg, ha már a moderátorokat górcső alá vettük, akkor meg kéne nézni a másik felet is, hogy mégis mit csinált vagy miért baszogatják épp. Random nem tetszik a modiknak valami vagy esetleg tényleg szabályszegés történik?


Ha meg tényleg korrupt a staff, akkor meg simán otthagyom a játékot és ennyi. Nem fogják az én életem megkeseríteni online huszárok, legyen az játékos vagy modi.

2019. szept. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!