Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Magyarországon mennyibe kerül...

Magyarországon mennyibe kerül a legolcsóbb android wear?

Figyelt kérdés
Mennyiért tudok legolcsóbban venni android weart Magyarországon? (A gyártó teljesen mindegy)

#utánvét #Android Wear #Magyar vásárlás
2018. aug. 7. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Az android wear egy szoftver, kisfiam.
2018. aug. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy szeretem amikor egy ember túl okos akar lenni... Igen az android wear az Android alapú okosórák oprendszere! És arra voltam kíváncsi hogy mennyibe kerül egy android wear os-t futtató okosóra! (Ja és megsúgnám hogy Android Wear-nek nevezünk már egy olyan okosórát amin ez a rendszer fut)
2018. aug. 7. 22:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem nevezünk annak.
2018. aug. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Attól függetlenül mennyibe kerül egy android wear oprendszerű okosóra legolcsóbban Magyarországon!?
2018. aug. 8. 11:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe a keleti webshopokat. aliexpress, gearbest stb.

Ha olcso kategóriában keresgélsz akkor amiket itt megveszel emagról, árukeresőn ajánlott boltból, ott megkapod olcsobban.

A Rendeljkinait.hu oldalon meg részletes teszteket is találsz ilyen órákról.

példának okán: (tudom hogy nem AD Wear), a xiaomi mi band 2-m anno 6300.- volt aliexpressről, és 12.600.- lett volna ha itthon veszem

2018. aug. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!