Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Lucius PC játék nem indul...

A Lucius PC játék nem indul el, miért?

Figyelt kérdés
Lejátsza az elindítás utáni videót, és azt írja miután lejátszotta: Can't load "Data/Gfx/brightness.gfx" na ez a file nincs meg. Valaki tudna segíteni? Nagyon szeretnék vele játszani..

#játék #Lucius #brightness.gfx
2018. aug. 9. 11:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Valaki tudna segíteni? Mi lehet a gond? Hogy lehet megoldani? :(
2018. aug. 9. 13:43
 2/4 anonim ***** válasza:

Eredeti a játék? Ha igen, nézd meg mit írnak a hibáról a fórumain. Steamen például van közösségi társalgó ahol beírják a hibát és azt is ha van-nincs megoldása.


Nekem megvan a játék Steamen, telepítettem csak hogy megnézzem neked, és gond nélkül elindul (intro, új játék, prológ videók, tutorial - tovább nem néztem).

2018. aug. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
letöltött :/ steamen mennyibe fáj?
2018. aug. 9. 15:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Több alkalommal is osztogattak már ilyen kulcsokat, én mindhárom Lucius játékot ingyen szereztem be. Kétszer tömeges ingyenes kulcsosztással, egyszer privát kulcsosztással. Az ilyen indie jellegű játékokat kínálók (fanatical, indiegala) szokták osztani.


De ha nem, akkor teljes áron 10 euró, akciósan 99 cent (~300 forint).

2018. aug. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!