Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen androidos telefont...

Milyen androidos telefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Szükségem lenne egy új telefonra de ezen a téren meg vagyok lőve . Nem nagyon értek hozzá . Eddig egy LG G4 -t használtam . És most valamivel komolyabb telefont keresek 200.000 ft alatt . Nekem az android bevált , iphonet nem szeretnék . Túl nagy elvárásaim a telefonnal kapcsolatban nincsek . Legyen jó akkuideje és belső tárhelye mert ezzel mindig meggyűlt a bajom . Tipikusan az az ember vagyok aki rohan mindenfele és jó párszor elejti a telefont (ez lett a mostani halála , tropára ment a kijelző ) , úgy igazán csak suliidőben használom a telefonomat , akkor is csak arra , hogy mihamarabb értesüljek arról amit felraknak osztálycsoportba , és tudjam mikor hol kell lennem .

16/L



2018. aug. 16. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a Oneplus 6-ot tudom ajánlani neked.
2018. aug. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyértelmű Oneplus 6
2018. aug. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát ennyiért abszolút top a OnePlus 6, bár a 6T novemberre várható, és ha igazak a hírek, akkor elég brutális lesz.

Az is meglehet, hogy már támogatni fogja a "Warp Charge"-ot, ami megközelítőleg fél óra alatt feltölti a mobilodat majd fullra.

2018. aug. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Takysoft ***** válasza:

Egyetértek. Nyilvánvalóan OP6.


Bár az Mi8 se rossz opció, de a OP6 garanciás feltételei jobbak (háztól-házig futár)


Alapvetően 100 alatt Redmi Note 5, 100 felett Oneplus 6.


Mást nem is szoktam ajánlani senkinek mostanában.


Mi Mix 2S se rossz, de az LCD kijelző miatt nálam nem játszik.


hm... Warp Charge :D

Nem értem miért kell átnevezni a VOOC meg a SuperVOOC töltést, ha már úgyis ugyanaz, de legyen, nekem 8:D

Igazából ugyanaz a cég, mint az Oppo (mindkettő BBK, ahogyan amúgy a Vivo is)


Várni meg mindig lehet.

A Oneplus 7-ben meg lesz 5G... :D


Ha kell telefon, akkor a OP6-tal nem lősz mellé. Gyors, stabil, jó tárhely (a 8/128-ast vedd)

szép képeket csinál, jó az üzemideje is.

The Speed YOU need :)

2018. aug. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ilyen elvárásokhoz nem kell százezres telefon :D

Egy 50-60000-es Xiaomi vagy akár Huawei zelefon mindent meg tud csinálni amit egy átlag ember akarhat

Én egy Xiaomi Redmi Note 5-öt ajánlanék

2018. aug. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Takysoft ***** válasza:

Hát... ez végül is igaz.

"Tipikusan az az ember vagyok aki rohan mindenfele és jó párszor elejti a telefont"


Talán nem is kell neked 200 ezres telefon :D


A Redmi Note 5 tényleg a legjobb vétel a piacon, és nem fogsz csalódni benne.

2018. aug. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Neked valamelyik Caterpillar való.:)
2018. aug. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!