Miért akad a hang?

Figyelt kérdés

Windows 10 újratelepítését követően jelentkezik a probléma.

Elég erős vasam van, (x2700 ryzen, 16gb ram, samsung evo 970 háttértár stb..) roland rubix 22 usb hangkártya.


2-szer telepítettem újra a windows 10-et.


Először minden drivert feltettem. Úgy is jelentkezett a probléma, most másodjára semmi drivert. Ugyanúgy akad a hang videó és zene közben. Teljesen random megakad 1-1 másodpercre. Valamikor egymásután 3szor, van amikor csak 1szer 2 perc alatt.


Fórumozgattam az ügyben, ajánlottak egy programot.

A LATENCEY MONKEY ezt mutatja:


[link]


Mit kéne tennem, hogy megszűnjön a probléma? Korábban nem jelentkezett ez a probléma.


Köszönöm a válaszokat!



2018. aug. 16. 14:09
 1/4 Takysoft ***** válasza:

minden hangeszközzel akad a hang?

pl... a videokártya ad hangot HDMI-n.. arra alkalmas készülékkel, pl TV-vel lehet teszteni.

alaplapnak is van saját kimenete is, azon is meg lehet nézni.


esetleg valami olcsó usb-s hangcucc?


szóval kb bármi más, mint a rolad cuccod.


úgy meg lehetne nézni, hogy rendszerszintű a gond, vagy a roland beállításával van valami.

2018. aug. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

újratelepítés előtt nem volt gond. Nem állítottam a rolandon semmit. A többit kipróbálom. Köszi a tippet.


Telepítés előtt egy vertx3 ssd volt a gépben, most a m.2 samsung ssd. Ezen akad a hang. De nem teljesítményfüggő az akadás. :(

2018. aug. 16. 14:24
 3/4 CspCsj ***** válasza:
Alaplaphoz BIOS frissítés elérhető?
2018. aug. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
legfrissebb bios van fent.
2018. aug. 16. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!