Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 telepítés hiba...

Windows 7 telepítés hiba hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés
Windows 7-et szeretnék telepíteni a gépemre és pendrive segítségével. Maga a telepítő elindul ki is választom a nyelvet és a billentyűzetet hogy milyen legyen. A probléma az, hogy utána az "INSTALL NOW" nagy gombra kattintva "Setup is starting" üzenettel ott várok és nem megy tovább! Ha valaki tud segíteni az éthetően írja le hogy mit hol kell mert nagyon nem értek hozzá! :')

2018. aug. 17. 14:27
 1/4 Takysoft ***** válasza:

Első körben... ha nincs valami nagyon komoly legacy céges oka, akkor ne telepíts ezeréves oprendeszereket modern gépekre.


Másodszor, honnét van a telepítő?

Így vásároltad meg, szóval hivatalos pendrive?


Esetleg DVD-ről csináltad? vagy hivatalos ISO fájlból?

Ha utóbbi, akkor hogyan?


A Hivatalos "Windows USB Download Tool"-lal?

Itt találod: [link]


(nevével ellentétben nem tölt se semmit XD )


Ez az MS által használt és jüváhagyott hivatalos tool arra hogy ISO-ból Windows telepítő pendrive-ot csinálj.


A Pendrive elég nagy? talán ráfér egy 4 gigás pendrive-ra a telepítő, de hivatalosan 8 gigást követelnek meg.

asszem


Aztán... ha betartottad a dolgokat... szóval meszereztél egy rendes MSDN-es windows 10 (igen 10) telepítő ISO-t, és a megadott tool-lal raktad fel a pendrive-ra, amjd arról indítottad a gépet....


A Windows nem a világ legstabilabb szoftvere. Tényleg nem, tudjuk mind.

De az valahogy mindig sikerült összehozni nekik, hogy a Windows telepítő az betonstabil legyen.


Én még SOHA ÉLETEMBEN nem tapasztaltam olyat,hogy a windows telepítő csak úgy megállna.


Ha gondja van, kiírja. De csak úgy beáll, és nem csinál semmit... olyan nincs. Win95 óta soha...


Vannak olyan iterrupt-dolgok rendszerszinten, főleg driverelemzésnél, videomódbeállításnál, esetleg lemezkezelési dolgoknál, amikor ezerféle dolgot végig kell próbálni a szerencsétlen rendszernek.


Volt már olyan is, hogy 1-1 képernyőnél 15-20, sőt extrém esetben akár 30 percet is várnom kellett, mire egyik képernyőről a következőre ment a telepítő.


De várj... komolyan. Tovább fog menni. Vagy ki fog írni valami hibát. De valamit csinálni fog, mert olyan nicns, hogy nem :)

2018. aug. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Igen Windows 7 USB DVD Download Tool-al csináltam az egészet és az ISO fájlt pedig a [link] oldalról szedtem le. Szóval akkor várakoznom kell. Rendben. Jelzek ha tényleg nem megy valami. :)
2018. aug. 17. 15:13
 3/4 A kérdező kommentje:
Jahh és igen. A pendrive 16 gb-s!
2018. aug. 17. 15:14
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez érdekes... A laptopomon elindítottam ugyanazt a pendrivet és ment, elindult és nem állt meg egyből átváltott akkor valami a biosban van elcseszve mi lehet az? :/
2018. aug. 17. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!