Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol találok ilyen nagy számító...

Hol találok ilyen nagy számítógép asztalt?

Figyelt kérdés
Szóval egy óriási asztalra lenne szükségem, amit sehol nem találtam eddig. Sem interneten sem a különböző áruházakban. Szóval ezeknek kellene elférnie rajta: 3 db 22" monitor, egy laptop, számítógép és 2 nagy hangszóró, router pluszban az sem árt ha valahogy lehet egy kis helyet szorítani írni meg egy kis asztali kuka, egy mobil és egy vezetékes telefon elfér rajta, de utóbbi négy akár hanyagolható is lenne.

2018. aug. 18. 16:22
 1/4 A kérdező kommentje:
A bootol-t valamiért kijavította bootolásra. :( Pedig olyan jól hangzott a bútor után.
2018. aug. 18. 16:24
 2/4 P.O.C. ***** válasza:
Lehet csináltatni egyedi felépítésűt bútorasztalossal.
2018. aug. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt akartam javasolni én is, próbálkozz egy asztalosnál!
2018. aug. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Alternatív javaslat: Vágass le szükséges hosszúságú konyhai munkalapot, és már csak a lábakat kell megoldani, az talán nem akkora munka. (Nekem is ilyen az asztalom. Nem túl széles, de jó hosszú.)
2018. aug. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!