Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez normális egy Windows 7-nél?

Ez normális egy Windows 7-nél?

Figyelt kérdés

Leszedtem egy Win 7-et, a Windows 8-am mellé (tehát most 2 operációs rendszer van a gépemen) és a 7-en nincs internet elérhetőség (no connection are available). Egyszerűen nem lát semmilyen hálózatot.

Próbáltam az eszközkezelőben helyreállítani a dolgot de nincs benne "network adapter" (!!!)


Az egér az első beindításnál működött, most már nem... érdekes. A touchpad viszont működik.


Szerintetek mi lehet a baj?

Leszedtem már legalább 5 db Windows 7-et és a többit különböző hibakódok miatt még csak telepíteni sem sikerült.



2018. aug. 22. 16:04
 1/2 lali51 ***** válasza:
Windows 7-nél telepíteni kell az alaplapot tartozó drivereket,az alaplap gyártó honlapjáról töltsd le a chipset drivert, enthernet,és Audi drivereket,és telepítése fel őket.
2018. aug. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gábor_79 ***** válasza:
Amúgy normális. Nincs integrálva hálózati driver az eredeti microsoftos lemezképfájlokba.
2018. aug. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!