Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom Windows 7-re...

Hogyan tudom Windows 7-re telepíteni a drivereket?

Figyelt kérdés

Ha jól gondolom az alaplap gyártó honlapjáról kellene letöltenem a chipset drivert, enthernet,és Audi drivereket, majd fel telepíteni őket.


Csak azt nem tudom, hogy hogy vitelezzem ki ezt az egészet.

Honnan tudom, mi az alaplapom gyártójának a honlapja és hogy tudom telepíteni a driveokat?



2018. aug. 22. 21:21
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Rendben, letöltöttem az AR9485/10.0.0.336-ot, de nem találtam benne setup fájlt.

Mit csináljak vele?

2018. aug. 23. 16:14
 12/15 anonim ***** válasza:

Kicsomagolod, majd

Start menü -> Vezérlőpult -> Rendszer -> Eszközkezelő részben kikeresed a fel nem ismert vezetéknélküli hálózati kártyát és manuálisan felismerteted az előbb kicsomagolt könyvtárban levő drivert:

[link]

2018. aug. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Megtaláltam az eszközkezelőben az adaptert, viszont nem tudom, hogy hogy lehet felismertetni azt amit letöltöttem.

Sem az eszközkezelőben, sem az eszközök és nyomtatókban (ahogy a belinkelt oldalon mutatják)

2018. aug. 23. 17:43
 14/15 anonim ***** válasza:

"Megtaláltam az eszközkezelőben az adaptert"

Akkor jobb klikk rajta és Illesztőprogram frissítése:

[link]

2018. aug. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Frissítettem a letöltött és kicsomagolt fájlokkal, de továbbra is változatlan a helyzet a másik op. rendszeren.
2018. aug. 23. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!