Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért csinál ilyen fura...

Miért csinál ilyen fura dolgokat a laptopom néha?

Figyelt kérdés

Miért csinálja ezeket?

Mindegyiknél teljesen véletlenszerű alkalmakkor és időközönként.


- néha ha lecsukom, akkor kikapcsol vagy alvó módba rakja magát (úgy van beállítva hogy csak a képernyő kapcsoljon ki)


- néha filmnézés közben kikapcsol a képernyő (minden más változatlanl működik, fut), csak újraindítás segít


- néha az egér görgője nem működik tovább, görgetés közben kikapcsol, vagy csak lecsökken a görgetés ebessége kb a harmadára (ezen is csak az újraindítás segít)


- néha letörlődnek programok, pl múltkor este játszottam egy játékkal, majd bezártam és elmentem aludni, másnap el akartam indítani, de a parancsikonra kattintva csak az jött fel, hogy "installing..."


- előfordul hogy fájlok törlődnek, pl nemrég az összes torrent fájl eltűnt a gépemről (más nem hiányzik)


Mitől lehetnek ezek??


2018. aug. 23. 13:13
 1/3 anonim ***** válasza:

- Előbb utóbb elalszik, ha másnem azért mert BIOS-ban be van állítva

- Ez már valami energiatakarékossági bug. BIOS Reset?

- Próbáltad már másik egérrel?

- Szerintem az a játék csak frissítést telepített.

- Ilyenről még nem hallottam, de szerintem valamit elnyomkodtál.

2018. aug. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha megnézed a mappát ahova telepítette és ott nincs akkor letörölte.

Milyen játékkal volt ez?

Szerintem is inkább frissités volt.

Esetleg egy teljes vírus ellenőrzést futtathatnál.

Milyen laptop ez ami ilyet csinál.(pontos tipust írd le)

2018. aug. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

" Előbb utóbb elalszik, ha másnem azért mert BIOS-ban be van állítva"

Máskor egész napra úgyhagyom hogy be van kapcsolva és csak lecsukom, semmi baja. Itt meg lcsuktam és 2 percen belül kikapcsolt.


"Próbáltad már másik egérrel?"

Igen, azzal is csinálja.

Barátom laptopja ugyanilyen, az egeres problémákat ő s tapasztalja több egérrel.


"Szerintem az a játék csak frissítést telepített."

Tudom, mikor frissít, és hogy néz az ki. Most azt írta, "Installing [játékneve]", addig gyorsan megnéztem, és a steam library is úgy jelezte, hogy megvan, de nincs telepítve.


" Ilyenről még nem hallottam, de szerintem valamit elnyomkodtál."

Sose piszkálom azt a mappát, amiben a torrentek (is) vannak...


Asus rog valamennyi, ennél pontosabb típust most nem tudok, épp nincs nálam a laptop. G-valami (nem emlékszem a random betűk+számok kombójára)

2018. aug. 23. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!