Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elromlott a laptopom fekete a...

Elromlott a laptopom fekete a képernyő bekapcsolás után, egyszer már volt szervizben de nem ez miatt (billentyűzet) szerintetek mi lehet a gond? Letudom szedni a rajta lévő dolgokat másik laptop segítségével? (többi lent)

Figyelt kérdés

Elromlott a laptopom bekapcsoltam de nem csinál semmit fekete a képernyő (lehet az ment tönkre?) be és kikapcsolni is lehet de tiszta fekete képernyő tárul elém.

Minden rajta van (képek,letöltések, egy kettő anyag)ezeket, hogy tudnám leszedni vagy nem lehet csak akkor ha elviszem szervizbe ( szerintem képernyő a rossz de ez csak tipp)

Van itthon másik laptop ahhoz tudom csatlakoztatni és esetleg leszedni a rossz laptopomon lévő dolgokat ?


2018. júl. 3. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Kiveszed a gépből a merevlemezt, átteszed a másikba, és reméled, hogy elindul. Ha nem, akkor vissza az eredeti merevlemez, és a sajátodnak vagy veszel egy USB-s házat, vagy egy caddy-t a jó géphez. Vagy elviszed valakihez, akinek egyszerre több merevlemez is lehet a gépében (minden asztali PC ilyen). Ezért tároljuk a fontos dolgokat két külön helyen, két külön adathordozón legalább.


A géped hibája meg lehet kijelző (szalagkábel is), lehet GPU. Szervizben meg tudják mondani.

2018. júl. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha csak kijelzőhiba, akkor kapcsold be, majd próbáld rákötni egy külső monitorra. Ha kijelzőhiba volt, akkor képet kell adnia a külső monitoron és ugyanúgy tudod használni, mintha a laptop kijelzője lenne.
2018. júl. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos tervezett hiba és az IGP ment tönkre. Sokan állítják hogy azért mert túlmelegszik, pedig a fenét. A régi p4 laposok még forróbbak voltak és a mai napig működnek.

Úgyhogy az előttem szólók alapján járj el. Merevlemez ki és mentsd le a dolgaid pendrive-ra vagy egy másik merevlemezre.

2018. júl. 4. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!