Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Létezik olyan térkép, ami a...

Létezik olyan térkép, ami a házszámokat is jelzi?

Figyelt kérdés
Vagy lehet olyat google earth-al, hogy bekapcsolom, hogy jelezze a házszámokat? Térképről hogyan tudok egy házszámot megnézni?

2018. aug. 23. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:

A Google térképről nagyon sehogy. Ha direkt rákeresel, többé-kevésbé jól bepozicionálja, főleg, ha ott van valamilyen cég, vagy vállalkozás is.


Ez azért van, mert a legtöbb térképszoftverben ezek az adatok nincsenek is meg ilyen pontosan. Azt veszik fel, hogy egy-egy utca/útszakasz milyen tól-ig számokat tartalmaz, és ebből próbálják „kitalálni”, hogy amit keresel, az pontosan hol van.

2018. aug. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Google Utcaképpel (street view) esetleg megnézheted ..már, ha van utcakép és kint van a házszám az épületen.
2018. aug. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 coopper ***** válasza:

Szia.


A "Here wego" térképen ha eléggé ránagyitasz akkor irja a házszámokat (azt hogy ezek mennyire pontosak sajnos nem tudom) - nem biztos hogy a link müköni fog, akkor próbáld a kiindulási linkről : [link] ): [link] /?map=47.50061,19.04901,19,satellite


sok siker. Üdv.

2018. aug. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azóta megtaláltam a címet amit kerestem, és a street view ennél az utcánál sajnos nem volt elérhető. Úgy vizsgáltam meg a pontosságát, hogy a saját címemet is beírtam, és azt is pontosan adta ki.
2018. aug. 23. 20:30
 5/5 Alex Fly ***** válasza:
a NaviGuide tartalmazza a házszámokat is.
2018. aug. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!