Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért ennyire lassu a netem?

Riki11 kérdése:

Miért ennyire lassu a netem?

Figyelt kérdés

Van egy 15 megás netem....

Eggyik pillanatban a speed test kép 12-13 mbit másik pillanatban 1-2 mbit... kikapcsolom az uttorentet is mindent és mégis... ujra telepitettem a gépet akkor is... mit tudnák csinálni lassan pufferel a youtube lassan töltödnek be a web oldalak és még mindig nem tudom miért utánna néztem neten és nem találtam semmit az a gpedit.msc nekem nincs a gépen... légyszi segítsetek!!!!!!



2018. aug. 26. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki másik eszközzel! Ha routert is használsz, próbáld ki úgy, hogy közvetlenül a modemre kötöd a gépet! Ha mindenhogy lassú, akkor pedig jelentsd be a szolgáltatónál, de ha a minimális garantált sebesség megvan, akkor nem fognak csinálni semmit.
2018. aug. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
már beis szoltam de állítolag a nettel minden rendeben van... és probáltam ugy is hogy gépre kötöm mert rutert használok
2018. aug. 26. 19:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha úgy vetted, hogy 15mb-os a net akkor annak a garantált sebessége 1,5mb lesz csak és nincs mit tenned. De ha 150mb-ost vettél és annak a 15mb a garantáltja akkor hívd fel megint őket, jelentsd be a hibát és vagy hívass ki szerelőt az ő pénzükön vagy kérjél árkompenzációt.
2018. aug. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez esetben bonts szerződést a tréhómmal, és válts normális(abb) szolgáltatóra!
2018. aug. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!