Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik az a gomb (vagy gombok)...

Melyik az a gomb (vagy gombok), ami (a számítógép billentyűzetén) újramásolja, amit legutoljára írtam?

Figyelt kérdés

Ez így elég érthetetlenül hangzik, viszont nem is tudnám jobban elmagyarázni.


Ha Leírtam egy hosszabb mondatot pl. Karcsi délután az almafa alatt törte össze a poharat. (Ez amilyen gyorsan ugrott be, annyira hülyeség is)

Szóval azt hogyan tudnám visszamásolni?

Vagy játékokban hogyan floodolnak?

(A floodolás, mikor többször írod be ugyan azt pl.a chatbe.

Ott is hosszabb szövegekkel találkozni, viszont beírják, és akár minden másodpercben beküldhetik az üzenetet a chatbe.

És lehetetlenség leírni ennyi idő alatt egy hosszú szöveget.


2018. aug. 27. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha vágólapra tetted Másolás funkcióval (ctrl+c) csak utána működik minden esteben a Beillesztés (ctrl+v)
2018. aug. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Huh,csoda, hogy megértetted, mire gondolok.

Nagyon szépen köszönöm!

2018. aug. 27. 17:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem minden játékban működik. Nálam pl. LoL-ban a kimásolt tartalmat sosem illeszti be Ctrl+V kombinációval amit már csak azért is találok érdekesnek, mert találkoztam már olyannal LoL-ban, aki szintén flood-olt és marha gyorsan.
2018. aug. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 CspCsj ***** válasza:
Parancssorban/terminálnál/chatablakban sokszor a felfele nyíl az utoljára beírt parancsot/üzenetet adja be, - tehát ilyenkor a Fel+Enter+Fel+Enter+Fel+Enter... kombinációval ismételhető ugyanaz.
2018. aug. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!