Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 500 gb tarhelyes laptop...

500 gb tarhelyes laptop mennyire eleg?

Figyelt kérdés

nehany jatekot, alkalmazasokat (pl Spotify, Netflix) fenykepeket, szoveges dokumentumokat szeretnek rajta tarolni.

a laptop minden mas tulajdonsaga es az ara is megfelelo, viszont nem tudom, eleg lenne-e ez, vagy inkabb a dragabb, de 1000 gigas (es nem fullHD kepernyoju) laptopot vegyem



2018. aug. 27. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Megérné a nagyobb tárhely
2018. aug. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy külön veszel bele hdd-t, de az 500 gb szerintem kevés.
2018. aug. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazabol van kulso tarolom, szoval csak a "legfontosabb"dolgok lennenek a laptopon
2018. aug. 27. 19:06
 4/7 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyi adatot tárolsz. Az 500GB az hdd vagy ssd? Ez is sokat számít. Elsődleges géped ez lesz, vagy van otthon egy rendes asztali gép?

De általánosságban 500 gb nem sok. Hamar meg lehet tölteni. Leszedsz 10 fullHD filmet, pár programot, egy két nagyobb játékot és már tele is van.

Viszont ha mellette van egy otthoni géped, akkor lehet nincs is rá szükséged. Nekem pl csak 250gb ssd van a laptopomban, mégis a fele üres, mert van rajta csgo, pubg, amikkel néha játszok, meg az épp aktuális munkáim, esetleg egy-két film, mert mindent amint nem lesz szükséges másolok át az asztali gépre, ahol van 5TB tárhelyem. De ha ez a laptop lesz az elsődleges géped, akkor én inkább az 1 terrással mennék. Hosszú távon mindenképp megéri azt a plussz pénzt.

2018. aug. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Áh, így, hogy látom van külső tárolód, akkor nagyon kényelmesen elég lehet.
2018. aug. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
HDD. Nagyon koszonom a valaszt!:) Elsodleges lenne kulonben, de filmeket pl mindenképp neten néznék!
2018. aug. 27. 19:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább vegyed meg az 500gb-os laptopot, hiszen ha lesz több pénzed vagy csak bővíteni szeretnéd akkor egyszerűen cseréltetsz benne hdd-t. (Illetve, mivel van külső tárhelyed is bőven elég az 500gb a gépben) + A másik gépnek nem fullhd a képernyője, szóval inkább az 500gb-os fullhb-ba. (Nem éri meg +500gb belső tárhelyért lemondani a fullhd kijelzőről) És mint ahogy már mondtam a hdd-t később is tudod cserélni, ha nem lenne elég.
2018. aug. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!