Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lesz bármilyen féle hátránya...

Lesz bármilyen féle hátránya ha szinkronizáliom az iphone-t a pc vel?

Figyelt kérdés
Most váltottam Iphone-ra és szeretnék rá pár zenét dobni gépről. iTunes-t leszedtem, de szinkronizálni kell előtte. Pár ismerősöm azt mondta,hogy "Butul" tőle a telefon,ezért kérdezném.

2018. szept. 1. 01:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Valóban butul, de szinkronizálnod kell mindenképpen. Le kell alacsonyodjon a te szintedre.
2018. szept. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ment a zöld pacsi, mert megnevettetett a válasz :D

Nem vagyok egy high tech guru, az apple is teljesen érintetlen terület volt nekem pár nappal ezelőttig , és ezt olyanok szájából hallottam akiknek már évek óta iphone van.

Mindenesetre megcsináltam, nem vészes a helyzet :DD

2018. szept. 1. 18:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyilván nem lesz a frissítéstől semmi baja, hiszen az azért van hogy jobb legyen. Tény hogy van olyan ios-es készülék aminek nem tett jót, pl az iPad 2. Tulajdonképpen hasznalhatatlanul lassú az utolsó frissítéssel.
2018. szept. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!