Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » PS4 Slim vagy PS4 Pro?

PS4 Slim vagy PS4 Pro?

Figyelt kérdés
A közeljövőben PS4-et tervezek venni, de nem tudok dönteni, hogy ps4 slimet vagy ps4 prot vegyek. Csak PS Exclusive játékokkal szeretnék majd játszani (minden másra ott a PC.

2018. szept. 3. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz sokat multizni akkor szerintem a slim bőven elég. Én slimet vettem kb egy éve. Az offline játékokkal semmi gond és egyáltalán nem tűnik lassúnak.

Azért vettem slimet, mert annyi kiegészítőt kaptam hozzá Black Friday akcióban, hogy kb felére jött ki az ára a PRO verzióhoz képest. Annyival nekem nem érne többet.

2018. szept. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért egy PS Exclusive 4K TV-n PS4 Pro-val sokkal szebben mutatna, mint bárhogy máshogy, de PS4 Slim-el. Annyira nem vészesen drága szerintem a Pro, már ha azt nézem, hogy PC fronton mennyibe fájna hasonló játékélményt (grafikailag) összehozni.
2018. szept. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen Pro-t vennék. Már 1080p-ben és szebbek rajta a játékok, jobbak a textúrák és a fények és magasabb a frame. Amúgy a slim is jó, olyan oltári különbség azért nincs a kettő között.
2018. szept. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

milyen tv-d van hozzá? én is 1 hónapja vettem, és ugyanez volt a kérdés. mivel nincs 4k-s tvm, fullHD-n azt olvastam nem sok előnyt jelent a pro. cserébe a slim fele annyit fogyaszt, és nem zúg (310 vs 165 W)

plusz a slimet berakom a hátizsákba és bárhol tudunk vele játszani ahol van tv

2018. szept. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3 ez azért nem teljesen igaz. a hdr-t a slim is tudja, a 60 fps-t meg azt az adott szoftvernek is támogatnia kell
2018. szept. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!