Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Te megengednéd nekik rendszerg...

Te megengednéd nekik rendszergazdaként, hogy összerakják a gépeket?

Figyelt kérdés

Egy iskolában vagyok rendszergazda, most rendeltünk egy teremnyi új gépet. Az egyik szakmai infos tanár közölte, hogy majd ők egy óra keretén belül összerakják a gépeket, te megengednéd nekik rendszergazdaként?


Én nem igazán örülök az ötletnek, szerintem egy kis hibával is nagy anyagi károkat okozhatnak. Csak én látom ilyen borúsan a helyzetet?


2018. szept. 3. 20:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
#10 linkelj scant, ha azt akarod, hogy el is olvassák, ez így csak egy távoli bolygó elveszett hivatalának folyosóvégi, sötét faliújságján kifüggesztett, vogon közérdekű tájékoztatás arról, hogy az önök bolygója útját állja épülő szupersztrádánknak.
2018. szept. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!