Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi ennek a ruhának a neve?...

Mi ennek a ruhának a neve? (Videó készítés)

Figyelt kérdés

2:52-től látható az a ruha.

[link]

Előre is köszi szépen!


2018. szept. 5. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Jelmez...
2018. szept. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem arra gondoltam hanem ez érzékeli a mozgást és a gépre feltölti azt. Olyan mint egy mozgásérzékelő ruha.
2018. szept. 5. 21:22
 3/5 tabaki ***** válasza:

Elsőnek igaza lehet, egyébként én is majdnem beírtam ugyanezt. Mozgásérzékeléshez nem kell macskának öltözni, és nem kellenek a ruhára grafikus segédpontok. Szerintem valamit félreértettél. A mozgásérzékelésre (keresőkifejezés: motion capture, mocap) ilyesféle öltözeteket használnak:

[link]

[link]

2018. szept. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az egy sima jelmez, nulla elektronikával. Bármire tehetsz zöld pontokat és táncolhatsz benne zöld háttér előtt, ha meg tudod szerkeszteni ugyanez lesz az eredmény.
2018. szept. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Áá... szóval azok csak zöld pontok rajta... köszi szépen.. nem vagyok nagy zseni az ilyenekben csak érdekelt a ruha neve de ezek szerint csak egy sima jelmez... 😊
2018. szept. 5. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!