Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért lehet az hogy minden...

Miért lehet az hogy minden egyes Windows betöltés előtt megjelenik a parancssor c:\_ nagy és kis ablakban is pár másodpercig és majd bejön a windows10?

Figyelt kérdés

Annyit tudok valamit ott pár hete csináltam vagy valamelyik programnak valami jogosultságát vagy Windows frissités keresését már nem emlékszem de azóta ahogy újra inditom vagy bekapcsolom a gépet mielőtt bejönne a Windows és a háttérkép előtte pár másodpercig előjőn a parancssor menüje teljes fekete képernyőben és kis ablakban is.

Ha már a Windowsba vagyok és ha megakarom nyitni a parancssort akkor nem tölti be vagy is csak pár másodpercig előjőn majd hirtelen elünik.

Van valakinek ötlette mit ronthatam el a rendszerben vagy valami megoldást tud valaki aki már hasonló ilyen problémája volt hogy ne keljen újra raknom a Windowst ?


2018. szept. 7. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Előszőr teszteld, hogy csökkentett módban is fennáll-e a probléma.

Másrészt pedig egy teljes vírus-malware keresést futtass le.

2018. szept. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csőkenetet mód az hogy van windows10 nél még nem csináltam ?
2018. szept. 7. 09:27
 3/8 anonim ***** válasza:

futtatásba msconfig

Rendszerindítás fülnél a biztonságos indítást pipáld be, majd indítsd újra a gépet, ekkor már csökkentett módban indul

2018. szept. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Robivosi ***** válasza:
Vagy Shift gomb lenyomva tartása mellett kikapcsolás.
2018. szept. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A malvarebytes nevű programal lefutattam egy keresést és talált 1 kártevőt amit karanténba tet és onnan is töröltem , már azt nem csinálja hogy minden egyes bejelentkezésnél előugrik a parancssor ablaka , de visszont ha meg akkarom nyitni a parancssort a Windowsban akkor pár másodpercre előjőn és hirtelen el is tünik.

Ez mi lehet ? Nem nagyon használom de ilyen mokolgatásokhoz aért néha jól jön , de ez lehet Windows frissitési hiba is ?vagy maga a program sérült meg ?

2018. szept. 8. 09:43
 6/8 anonim ***** válasza:
A malwarebytes nem vírusirtó, hanem "malwareirtó". Neki is megvan a maga szerepe, és egy vírusirtónak is. Szedj le mondjuk egy Kaspersky-t, és azzal is futtass egy teljes tesztet.
2018. szept. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
És ez a Kaspersky ingyenes ? Ha talál a gép valami vírust el is tudja távolitani csak mert a legtőbb vírus irtó program arról hires hogy fizesek ha el is akkarom távolitani a vírust ?
2018. szept. 9. 10:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Van ingyenes verzió, Kaspersky Free néven fut.
2018. szept. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!