Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi az a hiren's boot és miért...

Mi az a hiren's boot és miért jó? Ha jó egyáltalán

Figyelt kérdés

2018. szept. 8. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Adatmentésre mindenképp jó...
2018. szept. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 P.O.C. ***** válasza:
100%

Egyfajta "szoftveres svájci bicska", mentő öv összeomlott rendszereknél. Rengeteg szoftvert tartalmaz, mindenféle problémára. Persze nem árt egy kis hozzáértés sem. Régen sokat használtam adatmentésre, mert a rajta lévő mini XP sokkal hamarabb boot -olt, mint a Linux live -ok.


Nagy kár, hogy már nem fejlesztik, évek óta nem jelent meg új verzió.

2018. szept. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem fejlesztik?


"Hiren’s BootCD PE x64 v1.0.1 (21 June 2018):"

2018. szept. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
értem köszi :D
2018. szept. 8. 17:42
 5/9 anonim ***** válasza:

Több változata is van pl a mini xp-s, vagy a Julia nevű Win7. Nagyon jó, feltéve hogy van fogalmad a gép működéséről.

Pl: ha manuálisan akarsz valamibe belenyúlni (mondjuk törölni vagy átírni valamit) win7-en, de a rendszer nem engedi. Betolod a Hiren's boot mini xp-t és az inaktív winyón azt csinálsz amit akarsz. Még egy jelszóval védett fiókot is gond nélkül lapozgatok, de ezt a win7-es Julia-val már nem tudod megtenni, az nem engedi!

2018. szept. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 P.O.C. ***** válasza:
#3: Ezt nem tudtam köszi. Utoljára kb. egy éve kerestem rá, mert a régi Hiren's CD -m nagyon karcos volt, mondom írok egy újat. De akkor is még csak a régi sorozat 15.2 -es verziója volt elérhető, amelyik verziót akkor már évek óta használtam.
2018. szept. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én használom a PE verziót. Komplett oprendszer ami 1 perc alatt feláll és minden progi benne van ami kell...
2018. szept. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

wow köszi. őszintén, hülye vagyok informatikából, lenne még egy kérdésem. szóóval van egy ilyen dvdm. és ebből lehetne csinálni még egyet? tehát átmásolni egy másik dvdre.

egyébként egy 2008as verzió van meg

2018. szept. 9. 09:40
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen. A lemezmásolás funkciót bármelyik íróprogi tudja.


[link]


Mindenképp lemez másolása funkcióval tedd ezt hogy bootoljon is majd a lemez, de egyszerűbb volna letölteni a frisset mert egyszerűbb használni és teljesen grafikus windows-os a felülete, míg a régiek DOs-os megoldása egy kicsit retro...

2018. szept. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!