Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megéri 2015-ös (nyilván...

Megéri 2015-ös (nyilván használt) Macbookot venni?

Figyelt kérdés
Ki szeretném próbálni az Almás laptopokat, mert eddig az általuk gyártott eszközökkel 100%osan meg vagyok elégedve, viszont jelenleg nem szeretnék 300k-t kiadni egy újért.

2018. szept. 15. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom, hogy mennek a hasznalt macbook-ok de van osztalytarsam amelyiknek 2014-es van es nem panaszkodott ra. En nem reg vettem, igaz ujonnan, de semmi panaszom ra. Kicsit furcsa volt az elejen mert eddig mindig minden laptopom windows volt de meguntam, hogy 2 evente uj kellett :) ( eleg sokat hasznalom napi szinten es igen, kinzoztam oket ).

Esetleg ha ugy gondolod nem szeretnel ujert ki adni jelenleg ennyit, megvarhatod mig ossze gyul ra az osszeg, es ha ugy gondolod ra szanod nem banod meg :).


Akarhogy is dontesz feltetlenul ugy vasarolj, hogy elmenj megnezni eloben hogy megy.

2018. szept. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A sok jo hallatan most ugy vagyok vele, hogy inkabb befektetek egy ujba.

Aztan majd meglatjuk.:)

2018. szept. 19. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!