Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Mennyire erne meg kb 4 evre...

Mennyire erne meg kb 4 evre venni egy 2015-os Macbook Prot?

Figyelt kérdés

A thunderbolt portok miatt ijeszt el engem a 2017,2016-os pro. Nincs kedvem hordozgatni magammal atalakitokat, amugyis engem ismerve elvesztenem par het alatt.

Arulnak egy 2015-os macbook prot 95%-os akkuval, es semmi baja nincs. Meg szeretnem venni, de soha sem vasaroltam hasznalt elektronikai eszkozt, ugyhogy erdekelne, hogy szerintetek erdemes venni, ha olyan 3-4 evre terveznem a hasznalatat?



2018. máj. 10. 00:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szkeptukus vagyok a hasznalt cuccokkal, egyetlen egyszer vettem valamit aztan nem mukodott. Persze az elado bebloffolte hogy nala meg jo volt.
2018. máj. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Na igen, ettol is felek :(

Inkabb legyen egy uj 17es pro atalakitoval?

2018. máj. 10. 01:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem mindegy, hogy a jövőben mire szeretnéd felhasználni a Macet. Amennyiben nem tervezed, hogy kiemelkedő számítási teljesítményt igénylő alkalmazásokat futtass, akkor nem lesz probléma.


Jómagam is használok ilyen Macet és ki merem jelenteni, hogy jelen pillanatban alig veszek észre különbséget az újabbakhoz képest.


Amennyiben találsz egy szép állapotút, akkor mindenképp megveheted.

2018. máj. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Egyetemhez szeretnem, szoval word es internetezesre lenne leginkabb hasznalva, bar szerintem excel is szukseges lesz oda nehany tantargynal. Na, mindegy, szival teljesen alap dolgokra lenne szuksegem a hasznalata kozben, es arra, hogy azert 5-6 ora jegyzeteles utan ne meruljon le.

Koszi a valaszt :)

2018. máj. 10. 14:36
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Erre még egy Air is megfelel, de persze a Pronak szebb a kijelzője. Néhány évig még simán gép lesz egy alap 2015-ös Pro. Gondolom valami alap verziót veszel, semmi extra RAM, vagy i7-es proci. Ha hosszútávra tervezel, akkor érdemesebb lehet nem 128GB-os tárhellyel szereltet venni. De persze ez a te használati szokásaidtól függ.

Akkumulátor idő leginkább fényerőtől és igénybevételtől függ, de ha csak jegyzetelsz 5-6 óra simán megvan, akár több is.

Office van Mac OS-re, de vannak gyári irodai appok is. Pages, Numbers, Keynote. Illetve tudsz Windowst is telepíteni rá, ha nagyon akarsz.

2018. máj. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az általad leírt elvárásokat maximálisan kielégíti a 2015-ös számítógép. Akkumulátor terén sem hiszem, hogy aggódnod kellene, az enyém jelenleg 85%-os és normál fényerő mellett kibírja a 8 órás munkaidőt.
2018. máj. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!