Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van ennyi különbség a...

Osvalda Gábor kérdése:

Miért van ennyi különbség a két telefon között?

Figyelt kérdés
Van egy Huawei P20 Lite telefonom és nemrégiben játszottam a Pubg Mobile játékkal egyik barátommal akinek iPhone 7 telefonja van. Megnéztem az iPhone 7 magasabb grafikai beállításokon viszi akadás mentesen a játékot (HDR) én pedig a huawei-en a legkisebb beállításokon is akadozok és nem tudom miért, pedig a telefon többet tud mint az iPhone, illetve Balanced fölé nem is enged állítani. Miért van ez?
2018. szept. 17. 19:21
 1/2 anonim válasza:
Lehet mégis csak jobb az IPhone, de ha annyira érdekel hasonltsd össze minden kis apró részét hátha megtalálod miért lehet rosszabb a tiéd.
2018. szept. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miben tud többet? Hogy több mag van benne meg ram? A Huawei-ben egy középkategóriás hardver van. Az iPhone-ban pedig az Apple aktuális csúcs hardvere és a hozzá optimalizált szoftver.
2018. szept. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!