Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hova tűntek a képeim?

Cserebogár8 kérdése:

Hova tűntek a képeim?

Figyelt kérdés

Fájlok - képek címszó alatt volt egy csomó képem mappákba szedve. Bár hova szerettem volna képet feltölteni onnan sima ügy volt.

Telepítettem a Totál commandert és azóta ott vannak a képek és az eredeti helyükön "hűlt helyük" van.

Szerintetek hogy tudom visszahozni az eredeti állapotot?


2018. szept. 28. 13:26
 1/10 Dongaben ***** válasza:
Elég érdekes történet, de biztosan van ilyen is. Ha a TotalCommander-ben meg van a mappa, akkor oda másolod/helyezed, ahová akarod.
2018. szept. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%

"és azóta ott vannak a képek és az eredeti helyükön "hűlt helyük" van."


Mi az hogy ott vannak, hol?

total comm.-be? ott biztosan nincs mert az csak egy egyzserü fájl kezelő, olyan mint az eszközkezelő.


Szerintem csak egyszerűen a fájl kezelés/mappa szerkezet ismeretek hiányában szenvedsz.

2018. szept. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Lehet, majd próbálok elérhető segítséget kérni, de köszi.
2018. szept. 28. 16:30
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyébként miről beszélsz?

PC, teló?

2018. szept. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Dongaben ***** válasza:

Próbálom egyszerűen elmondani:

A TotalCommander, egy fájlkezelő program. A telepítésével semmi nem tűnik el. Fogod azt a képeket tartalmazó mappát, és visszamásolod oda, ahol eredetileg volt. Ha most használod először, akkor az egér jobb gombját lenyomva másolj, vagy a beállításokban állítsd át "Windows módszer"-re a másolást.

2018. szept. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 tabaki ***** válasza:
Gyanúm, hogy megint a Windows atyai gondoskodásáról van szó, amely minden felhasználójával elhiteti, hogy vannak neki (és csak neki) ilyenésilyen nevű mappái, azután, amikor egy rendes fájlkezelővel nézi meg, csak bámul, hogy nem találja őket a szokott helyén. Emlékeim szerint ugyan a TC igazodik ehhez a nagyon okos rendszerhez, de talán be kell hozzá állítani valamit (gondolom, ez a kolléga által említett „Windows módszer”). Én mindenesetre elsőként a Users mappában keresném a saját felhasználónevem alatt -- és mellesleg nem állítanám át Windows módszerre, hadd tudjam már, hogy ténylegesen mi hol van.
2018. szept. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is ilyensmi lehet, amit pl a winfos "Képek" mappa-ként mutat neked,

az valójában C:\Users\*neved*\Pictures

A TC pedig ezt követi.

2018. szept. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi tanácsokat, hozzászólásokat. Bevallom, h elég amatőr vagyok hozzá, de próbálom követni amit tanácsoltok.
2018. szept. 28. 18:51
 9/10 anonim ***** válasza:

sőt még van ilyen is:

c:\Users\Public\Pictures\

2018. szept. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, egy hozzáértő ember előhalászott minden képemet.
2018. okt. 19. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!