Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ön nem előfizetője annak a...

Ön nem előfizetője annak a csatorna csomagnak, amely tartalmazza a 7 napos műsor visszatekintést. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Valakivel előfordult már, hogy ezt írta ki neki? (Upc-nél vagyok)


Elvileg ingyenes. Pont ezért nem értem.


2018. okt. 1. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
2018. okt. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyilván azért mert ingyenes, és ehhez nem jár olyan szolgáltatás, hogy visszanézhessed. Tájékozódj róla az interneten vagy hívd fel őket.
2018. okt. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Lehet valahi hiba volt a szolgáltatónál. Mert kihúztam a kábelt, visszadugtam és jó lett, de csak egy darabig. Majd megint kiírta. Eljátszottam még 2x és most jó. Remélem megoldódott és csak valami átmeneti hiba volt. Ha meging előjön ez a hiba, akkor felhívom őket.

Csak abban reménykedtem, hogy másnál is volt már ilyen és tudja mi a gond. :) Köszönöm a válaszokat.

2018. okt. 1. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!