Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Asztali pc használtan?

Asztali pc használtan?

Figyelt kérdés
Alap dolgokra kellene, mivel a mostani már nem az igazi. Ezt néztem ki: [link]

2018. okt. 9. 03:14
 1/8 A kérdező kommentje:
Itt olcsóbb [link] de nem tudom melyiktől vegyem, s hogy megéri-e.
2018. okt. 9. 03:53
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben inkább hardveraprón néznék szét, ott jobb árban is tudsz hasonló gépeket kifogni
2018. okt. 9. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#2,) Használt gép vásárlásánál nem csak az olcsóság számít, ilyenkor különösen fontos a garancia. Sokkal jobban megéri alapfeladatokra egy használt üzleti gép, akár csak pár hónap garanciával, mint egy magánszemélytől vett garancia nélküli, akármennyivel olcsóbb gép. Arról nem is beszélve, hogy ezeket az üzleti pc-ket sokkal tartósabb, jobban tesztelt alkatrészekből rakták össze anno a gyárban, mint egy hasonló tudású gépet egy magánszemély általában összerak. A kettő közül melyik kérdésre sajnos nem tudok válaszolni, mert az első linkre azt írja, hogy a webhely nem elérhető.
2018. okt. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
[link] Ezt néztem még ki.
2018. okt. 9. 09:41
 5/8 anonim ***** válasza:

Én se vennék magánszeméytől, totál kétséges, hogy jól járok vele, nincs e probléma, hisz nincs garancia rá.

Vannak cégek, akik használt eszközöket árulnak, de arra van garancia és biztos lehet benne az ember, hogy nem vágják át.

2018. okt. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ebytetól vettem, volt rá egy év garancia.
2018. okt. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Most nézem hardverapron is vannak garanciás brand gépek, de én egy kicsit félek, jóval olcsóbbak, mint ahol néztem eredetileg. Bár az eladó 100%-os, lehet utánvétellel is rendelni.
2018. okt. 9. 17:17
 8/8 anonim ***** válasza:
+1 a Hardverapróra
2021. jan. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!