Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Használtan komplett gép vagy...

Használtan komplett gép vagy használt alkatrészekből össze rakott gép?

Figyelt kérdés
Alsó közép kategóriás játék gépet akarok olcsón. Minimum 2 magos 4gb memóriával és egy minimum gtx 260 oc videó kártyával rendelkező gépet szeretnék össze rakni. De mivel össze rakottan ilyen gépet nem nagyon találok. Inkább vegyem meg alkatrészenként és rakjam össze saját magam ? A fent említett gép csak példa. De ilyen gép kb ami nekem elég lenne.

2015. aug. 22. 21:17
 1/7 Trevor. ***** válasza:
Mennyi pénzed van gépre? Illetve van-e most géped és tudsz-e belőle valamit fölhasználni?
2015. aug. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pénzem az egyenlőre van de nem elég. És a mostani gépemből mit tudnék fel használni nos semmit. max a házat de ez a gép is már fent van a jófogáson hátha kell valakinek. hogy legyen pénzem a fent említett számítógépre vagy valami hasonlóra.
2015. aug. 22. 21:24
 3/7 anonim ***** válasza:
2015. aug. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. aug. 22. 21:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Újonc az illető (a legtöbb csalást az oldalon ők követik el) és túlárazott a gépe, tőle ne vedd
2015. aug. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát ezt én is tudom kedves harmadik válaszoló hogy túl árazott csak sajnos senki nem válaszolt az előző kettőn kívül és ezért köszöntem meg. Arra a döntésre jutottam ezzel a témával kapcsolatosan hogy minél előbb eladom a mostani gépem annál előbb lesz meg az új. De addig sajna nem tudok játszani semmivel se mert a mostani az csíkozza a képet. És türelmetlen vagyok. De köszönöm a válaszokat mindenkinek.
2015. aug. 23. 01:44
 7/7 Trevor. ***** válasza:
Tartalék gép? Laptop? Én egy Half Life 1-el is napokig elvagyok.
2015. aug. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!