Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nyomtat üresen a nyomtat...

Miért nyomtat üresen a nyomtatóm (csak a pdf fájlokat)?

Figyelt kérdés

Mindent rendesen nyomtat van benne patron stb, csak a pdf fájlokat nem. Vagy részlegesen jön ki vagy teljesen üresen.

Pillanatnyi megoldásnak elment egy printsreen de hosszútávon nem működőképes a dolog. :\ Help please.

Esküszöm, hogy nem állítottam el semmit :D



2018. okt. 10. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen programmal nyitod meg a PDF file-t és milyen tartalom van benne? Úgy értem, hogy scannelt cucc, vagy rendes szöveg?

Más programból minden színt rendesen nyomtat? Milyen nyomtató?

2018. okt. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Adobe-al nyitom meg. Rendes file van benne, alaprajzok, földhivatali térképek. Az alaprajz az nulla, fehér lap jön ki, a földhivatali térképekből a szöveg kijön, de a térkép kockája üres. HP deskjet nyomtatóm van, tegnapig semmi baj nem volt vele, az energetikatanúsítványt egy az egyben hibátlanul nyomtatta színesen. Most is, minden mást.
2018. okt. 10. 11:01
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Volt hasonló esetem. Adobe reader nem volt hajlandó normálisan nyomtatni, de egy SumatraPDF simán kinyomtatta. Próbáld meg azzal.

Egyébként hacsak nem létfontosságú hogy fotókat nyomtass, akkor tintás helyett vegyél lézernyomtatót. Hosszú távon olcsóbb és sokkal kevesebb gond van vele.

2018. okt. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!