Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 10-n mikkor tüntetik...

Windows 10-n mikkor tüntetik el az Internet Explorer-t és a vezérlőpultot?

Figyelt kérdés

2018. okt. 11. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
soha
2018. okt. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem ki kell hogy vegyék, mert van már Edge és gépház is.
2018. okt. 11. 20:09
 3/8 anonim ***** válasza:
3 éve is volt már, azóta sem változott semmi. Szerinted majd pont most jönnek rá, hogy kéne kezdeni ezzel valamit?
2018. okt. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen, mert már hiba jobb klikkelek a start gombra hogy elérjem a vezérlőpultot, mert már nem lehet, csak úgy hogy be írom a keresőbe.

És ott nincs sötét mód, szerintem azért nem tettek mert ki veszi.

2018. okt. 11. 22:08
 5/8 anonim ***** válasza:

az ie-t használja sok program még ha nem is veszed észre. Egyszerűen kell a működésükhöz.

A vezérlőpult pedig nem fog kikerülni mert sok dolgot nem lehet a gépházban.

2018. okt. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

# 5 A vezérlőpultot hogy lehet sötét módra beállítani?

Próbáltam már ezzel a kontrasztos megjelenítéssel, de akkor a böngészőkbe is sok mindent nem látok.

2018. okt. 12. 22:31
 7/8 Alex Fly ***** válasza:

Miért tüntetnék el? Az IE-re támaszkodik a fél rendszer, ezenkívül rengeteg webes szolgáltatás erre a browserre lett fejlesztve, amit rengeteg helyen használnak.

A vezérlőpult pedig egy elég hatékony eszköz; inkább az egységsugarú átlaguser által használt beállításokat kell a gépházba helyezni, ide pedig a komolyabb, inkább rendszergazdák számára fontos opciókat -ahol nem az a legfontosabb beállítási lehetőség, hogy mit milyen színnel jelenítsen meg...

2018. okt. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Csak arról volt szó kiveszik őket.

A startmenőre rá kattintok jobb klikkel már ott nincs ott a vezérlőpult, csak akkor érem el ha beírom a keresőbe.

Én meg azt szeretem minden fekete, este meg pláne jó nem zavarja a szememet.

2018. okt. 14. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!