Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ujra szeretnem telepíteni a...

Ujra szeretnem telepíteni a win10 et a gépemre, ha formázom az ssd-t, es ugy telepitem ujra, nem lesz baja?

Figyelt kérdés

2018. okt. 12. 19:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne baja?
2018. okt. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tabaki ***** válasza:
Az SSD-nek nem, csak az ott lévő fájloknak. Ha van a régi rendszeren kívül valami fontos adatod is rajta, most mentsd el, mert minden törlődik a formázáskor.
2018. okt. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a legutóbbi újratelepítésem furán sikerült. UEFI-m van, Win10-et raktam újra én is, de mikor formáztam az SSD-t az EFI, visszaállítás stb rejtett partíciókkal együtt, akkor valamiért nem vonta össze az SSD partícióit, azaz nem tűntek el ezek az egyébként automatikusan létrejövő partíciók. Az EFI-n kívül nem is jött létre a többi, ami megintcsak fura.
2018. okt. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Formázással nem tűnnek el a partíciók! Ahhoz törölni kell őket nem formázni.
2018. okt. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Baaasszus Fehersrac, mondasz valamit :D Azért nem stimmelt nekem az a telepítés, azt hiszem csak formáztam... Tudom, hogy van külön kapcsoló, amivel törölni is lehet, de hogy miért nem jutott akkor eszembe, azt nem tudom :D Mindegy, menni megy a gép, majd a következő újratelepítésnél így fogom csinálni.
2018. okt. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bizony! Egyesével kell törölni a partíciókat, aztán lehet telepíteni akár partícionálás nélkül és a telepítő majd csinál annyi partíciót, amennyi kell.
2018. okt. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!