Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot ajánlanátok...

Milyen laptopot ajánlanátok 3D-s kerttervező program használatához?

Figyelt kérdés

Mit kell nézni a laptopoknál, hogy tudjam hogy elviszi?

(Használtat szeretnék majd venni mert nincs rá túl nagy keretem)

A magyarázatoknál meg nyugodtan le lehet süllyedni arra a szintre, mintha egy 3 éves gyereknek magyaráznátok :)

A válaszokat előre is köszönöm!


2018. okt. 14. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Az Apple szokott nagy hangsúlyt fektetni a grafikai tervezésre, tehát én azért egy MacBookot javasolnék, mert Windowsra nincsenek olyan jó grafikai programok, mint OSX-re. Zeneszerkesztéshez, és videószerkesztéshez is leginkább Applet használnak.
2018. okt. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

De melyik programot szeretnéd használni?

Akkor pontosabb választ tudok adni.

2018. okt. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Realtime Landscaping az egyik és valami Nemeschek (nem tudom mi volt a 2. fele, de ez valami műszaki rajzolós és még magát a programot se sikerült megtalálnom)
2018. okt. 14. 13:21
 4/6 anonim ***** válasza:

Megtaláltam a programok rendszerkövetelményét:


Realtime Landscape Architect:

-Microsoft Windows Vista/7/8/8.1/10

-1 GHZ processzor

-4 GB RAM

-DirectX 11 kompatibilis videókártya 512 MB videó memóriával

-30 GB tárhely


Nemetschek Allplan(szerintem erre gondoltál):

-Intel processzor

-Win7 SP1/8.1/10(x64)

-10 GB tárhely

-OpenGL 4.2 kompatibilis videókártya 2 GB videó memóriával

-4GB RAM


Persze, ha a meghatározott mennyiségekből több van, az nem probléma.Ha kicsit kevesebb van(leszámítva a tárhelyet), az se probléma, csak lehet, hogy kicsit lassabban fog futni az elvártnál. Szerintem használtan már lehet jobb árban is kapni olyan laptopot, amely megfelel a rendszerkövetelményeknek. Az integrált videókártyás(Intel videókáryás) laptopokat kerüld el, de az AMD, vagy Nvidia GPU jó lesz. Használtan lehet venni 100.000 alatt is olyan laptopot, amely megfelel a rendszerkövetelményeknek(pl. Jófogáson).

2018. okt. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

És milyen márkákat érdemes nézni?

2018. okt. 14. 17:38
 6/6 anonim ***** válasza:
HP, Dell, Lenovo, Asus,
2018. okt. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!