Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért írja még mindig a...

Killua333 kérdése:

Miért írja még mindig a számítógépem, hogy indítsam újra mikor már megtettem?

Figyelt kérdés

Frissítettem a videókártyám driverét és azóta azt írja, hogy indítsam újra a gépet. Ezt már megtettem többször is, de még mindig írja.


"Újra kell indítani a PC-t a következő eszköz beállításának befejezéséhez: Pci Bus"


Hogy tudnám megoldani, hogy ne írja?



2018. okt. 23. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Megnézzed az eszközkezelőben a frissítésed eredményét?
2018. okt. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Meg. Az sikerült elvileg. Semmi gond nincs vele egyébként, rendesen megy minden, csak ezt írja.
2018. okt. 24. 19:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát mert ez vindóz.
2018. okt. 25. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Öhm, igen, egyszer-kétszer ilyet nekem is írt ki, de ha jól emlékszem, akkor épp illesztőprogramokat frissítettem (VGA, hang, hálózat). Az újraindítás utáni még egy újraindítás nálam segített. Biztos jól ment minden? Javaslom törölj le minden illesztőprogramot, ami érintett lehet, ez után az Eszközkezelőben is távolítsd el az adott hardver illesztőprogramját, utána indítsd újra a gépet és rakd fel újra az érintett illesztőprogramot. Ez elvileg így segíteni fog, gyakorlatilag meg nem tudom biztosra, mivel nem ismerem annyira pontosan a körülményeket, mint amennyire a saját gépemnél ismerném például.
2018. dec. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!