Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kuka lehet már a videokártyám?

Kuka lehet már a videokártyám?

Figyelt kérdés

MSI Twin Frozr HD 7850 2GB OC videokártyáról lenne szó , a win10 et vagy már 10 szer ujratelepíettem az utóbi 1 nétben , de a windows általános microsotft videokártyának lássa , igen tudom drivert kéne telepítesek amit már vagy ezerszer szintén az utóbi 5-6 éves verzioszámu catalyst meg az 1-2 eves eg a legfrissebb amd driverer sem akkar felmenni mert telepítsésnél ahogy eléri az amd illesztőprogram ősszetevő telepítés abban a pillanatban elsőtétűl a képernyő , dvi kábelről megy a videokártyáról szöval tulzás lenne azt mondani meghalt a kátya ?

Ha elsőtétűl a monitor csak ugy tudok ujra bejutni a windowsba ha beagya a hibaelháritásu menüt és kiválasztom a csőkkentet modot és bemegyek az eszkőzkezelőbe és ott szerepel a kátyám HD 7800 series ezt eltávólitom majd utána ujrainditom a gépet és már megint beagya rendesen a windowst eszt is már nagyon sokszor eljátszottam driver verzio számonékt , ati catalysr 13-15 ős driverek és a nem catalyst ugye a 16 tól jőtt be onnanról változott meg a kínézett is az amd driverben , se a 17 sem és az ujabb 18 as verzioksem települnek fel.

A régebbi catalystos drivereknél ha az egyéni telepítésre megyek ahol ugye az ősszetevők vannak bepipálva de ha kiveszem a pipát a amd illesztő programnól és a tővbit bent hagyom akkor így még feltelepül az amd control center de random elsőtétűl a monitor is ilyenkor , az ujjab dricereknél amik már nem a catalystos ott ha kiveszem a pipát hogy ne telelítsem a illesztő proframot akkor a amd alkalmazásból is el mehy a pippa ami ugye a lényeg lenne , de ez mi lehet hogy az ilesztő amd drivernél elsőtétűl a monitor , ezzek szerint akkor a videokártya kész kuka dobhatóm ki ? Egy hete csinálja ezt a hülyeségét , az egész több óra jatszás közbe kezdődőt és eccer csak eldőtétült a monitor éy befagyot a kép is , reseteltem de a windows már nem töltőtt be és onnantól huztam többször ujra a gépet ahogy már írtam , még area is gondoltam lehet a i3 as proci masik beépiete vudeokártyáha zavarhat be vagy vírus lehet de nem tudom.

De már az maradt elkéne vígyem a kértát bevízsgáltatni szervízbe ? Sojat eljérhetnek azzért negmongyák mi lehet a híba ? Vagy híbasként adjam el alkatrésznek es vegyek új kártyát ?


2018. okt. 28. 21:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!