Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Belépek egy bizonyos mappába...

Belépek egy bizonyos mappába és automatikusan kilép. (Win10) Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Van 2db mappa a laptopomon, amikbe ha belépek, a számítógép azonnal kilép magától a mappából. Win8, HP650 laptop(nem mai már). Ez már lemezprobléma vagy mi lehet? Ha belépek a mappába és lekicsínyítem, csak néhány ikont hoz be, és ha lefelé tekerem a görgőt, mindig ugyanahhoz a fájlokhoz érve azonnal kilép a gép. Ezek sérült fájlok? Mit lehet tenni?

2018. okt. 29. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Na most akkor win 8 vagy win 10?

Amúgy meg: linux live cd-ről bebootolni és megnézni, mit csinál. Ha a mondat középső részét nem értetted, akkor szervizbe vinni, mielőtt nagyobb kárt csinálsz, mint hasznot, ott megnézik.

2018. okt. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hoppa, win8
2018. okt. 29. 17:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Ott kezdeném, hogy lemezkarbantartó --> rendszerfájlok törlése --> mindent kijelölsz, és meglátjuk, hogy újraindítás után mit csinál.

Ha nem jó, akkor vírust sem ártana keresni egy Malwarebytes-al.

Ellenőrizd a meghajtók állapotát HDSentinel-el.

Nézd meg live rendszer alól (nem feltétlenül Linux, lehet WinPE is)

Próbáld meg Total Commanderben megnyitni az adott mappát

Most hirtelen ennyi jutott eszembe.

2018. okt. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A probléma megoldódott! Iobit uninstallerrel bele tudtam menni a fájlba és ahol megakadt mindig amikor lefelé húztam a görgőt, egy .html fájl, azt töröltem és minden működik. 3 fajta malwarekereső szoftverel néztem és nem talált ebben vírust előzőleg.. fölöttébb érdekes, mi lehetett ez az egész..
2018. nov. 1. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!