Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elfelejtettem a youtube...

Kotaricsi kérdése:

Elfelejtettem a youtube csatornám jelszavát. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
4 hónapja töltöttem fel youtubera 2 videót és azokat le szeretném törölni.Ezzel csak az a baj, hogy elfelejtettem a youtube csatornám email címét.Hogyan tudnám visszaszerezni?Vagy van arra lehetőség , hogy írok a youtubenak hogy töröljék le a videókat?Válaszokat köszönöm.

2018. okt. 30. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudsz kinek írni, és bemondásra semmilyen videót nem fognak törölni. Használd a jelszóemlékeztető lehetőségeit, csak ez áll rendelkezésre.
2018. okt. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Már bocsánat, de a YouTube csatornának csak addig volt külön regizési lehetősége, mikor még nem vette meg a Google (kb. 10éve) Azóta YouTube-ra csak a Google Fiokodon (nem a gmailon!) keresztül regizhettél, bármilyen email cimmel. Ha tehát a YouTube csatornádat keresed, akkor a Google Fiok-odba lépjél be, persze ennek tudni kellene a jelszavát és azon belül a YouTube csatornádba beléphetsz:

[link]

[link]

2018. okt. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a jelszavát tudom az accuntnak de az email címet nem..:(.A válaszokat pedig köszönöm.
2018. nov. 1. 10:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Azon a böngészőn, amelyiken a Google Fiokodat regizted, azon lépjél be a Google Fiokodba (katt az első linkre, mit korábban küldtem) és ha már benn vagy, ott a Személyes beállitásokra kattintva megtalálod az email cimedet is és akár meg is tudod változtatni. De nekem az az érzésem, hogy egyáltalán nem érted a témát vagy valami sumákot akarsz megtudni. Hogy lehet "elfelejteni" a YouTube jelszót, mikor annak külön nincs is, hanem a Google Fiokodnak és a gmailodnak (ha ez a leveleződ) van, mégpedig egy és u.az és ezen keresztül juthatsz csak el a saját YouTube felületedre. (V.szinű nincs is YouTube fiokod)
2018. nov. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!