Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem működik az előlapi...

Miért nem működik az előlapi jack aljzat?

Figyelt kérdés

Régen is volt már ilyen hogy másnapra nem volt hangja, akkor még win7-t használtam. Pár napja kezdődött megint, már win 10-t használok. Azt csinálta hogy hangszóróra volt állítva de én már át akartam váltani fülhallgatóra, de elkezdett vibrálni az egész betű meg az ablak, el is ment a hang, utána vissza jött, de megint el ment, ha dugom be a fülest halok ropogás féle hangot de többet nem.

Próbáltam már másik fülessel is de semmi, teloba meg szépen szolnak a fülesek.


Meg néztem ma a gép belsejét, rendesen helyükön vannak a kábelek a gépbe mint mindig.

Mikrofon része működik.

Hangokhoz be mentem le tesztelni a fülest és ezt írta ki: Hiba! Nem sikerült lejátszani a tesztdallamot.


Minden driver fent van, ha nem lettek volna fent akkor eddig se működött volna a hang.

Gép hátuljánál sose voltak gondok.



2018. okt. 31. 15:30
 1/3 A kérdező kommentje:
Sikerült megoldani.Az unokaöcsém megoldotta a problémát.Belépett a gépházba azon belül a rendszerbe és azon belül a hangokba.Ott be állította a fejhallgatót és rá nyomott a Hibaelhárító gombra.Majd ki választotta a fejhallgató gombot.Tovább ment és be dobta a hang tulajdonságok enhancements fülre és rá kattintott disable all. És nyomott egy tesztet és sikerült. Nem írta ki hogy hiba!Hanem le játszotta a dallamot
2018. okt. 31. 16:24
 2/3 A kérdező kommentje:
Megvan a hiba.(Windows 10)
2018. okt. 31. 16:30
 3/3 A kérdező kommentje:
Miért állította át a Windows?
2018. nov. 2. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!