Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szeretném a C és D merevlemez...

Szeretném a C és D merevlemez szabad helyének helyrehallhatatlan végleges törlését elvégezni mert tele van személyes anyaggal! Több alkalmazással és GUTTMAN algoritmussal próbáltam (Ccleaner, File Shredder, stb) sikertelenül! Miért nem sikerül?

Figyelt kérdés

2018. nov. 3. 14:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
Senki sem fogja a vackaidat kutatni, hidd el...
2018. nov. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%

Mármint mit próbáltál?

Miben nyilvánul meg a "sikertelenség"?

2018. nov. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Fogj egy erős mágnest és tedd rá a hdd-re, garantáltan nem marad meg semmi, nyomokban sem. ;)
2018. nov. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A mágneses témát kihagynám!
2018. nov. 3. 14:38
 5/14 belapus ***** válasza:
89%

A szabad helyek ( területek ) törlése a "látható" fájlokat nem tünteti el.

Ha valamit korábban töröltél az ( általában ) ottmarad a merevlemezen, csak a rendszer szabadnak jelöli a területet.

Vannak helyreállító alkalmazások, amelyek ezeket a már nem látható fájlokat meg tudják keresni, és vissza is tudják állítani ( ha nem történ sok "mozgás" a merevlemezen, egészen jó minőségben ).Ezt tudod megakadályozni az általad alkalmazott módszerrel.

2018. nov. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Veracrypt, titkosítod az egészet -jó hosszú jelszó+keyfile, aztán formázhatod, még ha vissza is állítja valaki akkor se fog tudni mit kezdeni vele.
2018. nov. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

"Több alkalmazással és GUTTMAN algoritmussal próbáltam (Ccleaner, File Shredder, stb) sikertelenül! Miért nem sikerül?"


hát ez az?, Erre inkább tudnál válaszolni, hogy miért nem sikerült. Hibaüzenet vagy valami????

2018. nov. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nincs hibaüzi! Recovery alkalmazással ellenörzöm! És rengeteg cucc továbbra is visszaállítható!
2018. nov. 3. 16:18
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én CCleaner-el egyszeres írással felülírtam. Semmit nem tudott visszaállítani. Ha nálad egyik progi sem működik akkor alapvető probléma van, de innen nulla infóból senki nem tud neked válaszolni.
2018. nov. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Talán valaki majd meg tudja mondani mi a baj!Ebben az állapotban az ember nem szívesen adná el a gépez!
2018. nov. 3. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!