Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy probléma a a gépemmel...

Van egy probléma a a gépemmel nem tud betöltödni rendesen az operációs rendszer és kék halál 1 másod perces megjelenésével újra indul és kezdi előről. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Amikor bekapcsolom elindul normálisan addig be is jön még ki irja hogy asztal előkészítése (win7 van rajta) és miután jönne be az üdvözöllek! Meg a kék háttér az előtt el sötétettül és a kék fagyást hozza be de csak éppen egy másodpercre vagy annyira sem. Utána újra indul, és kezdi ugyan ezt előről.


Már újra raktam 1x a win7 előtt win8.1 volt rajta.

Egyik ismerősőm a memória kártyára gyanakodott, így sorra elkezdtem nézni hogy minden rendben van-e vele + eddig csak 2Gb ram volt benne most 3Gb van és így sem müködik.


Az alaplapot is átnéztem de nem találtam valami rendelleneset, viszont arra felfigyeltem hogy a processzor elég hangos és valami szinten sípol is, és nem tudom hogy ez lehet-e a probléma gyökere.



2018. nov. 4. 13:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Takarítsd ki, pasztázd újra a hűtőket.

Nézd meg HDSentinel-el a merevlemezed kondícióját, Memtest86+-al tesztelj RAM-ot, és ha minden rendben, akkor mehet a winfos telepítés elölről.

2018. nov. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!