Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem szeretnék javaslatokat,...

Nem szeretnék javaslatokat, meg parancsokat kapni a windows 10-től a jobb alsó sarokból felugró ablakok formájában. Van-e valamilyen szoftver, ami kiüti ezt az opciót, és nem kezd el frissíteni sem, ha nem úgy akarom leállítani a számítógépet?

Figyelt kérdés
Mert mindig ír valamit, ami rém idegesítő. "Frissítésre váró programok, Jelszava 2 nap múlva lejár, javasoljuk a módosítását, Fényképek alkalmazás telepítése sikertelen volt." Az utóbbit kb. 5 percenként adja be a sarokba, így rákattintottam és csak az áruházat nyitotta meg a Fényképek app-pal, aminél a Fissítés és az eltávolítás gombok voltak, így rányomtam a frissítésre, hátha megoldja a problémát. Rá 5 percre már azt írta ki: a(z) Fényképek alkalmazás frissítése sikertelen volt. Nyilván, mert amúgy is újratelepítettem az áruházból, mert borzasztó lassan adta be a fényképeimet, és néha be sem adta, csak egy hibaüzenetet. Már nagyon érik bennem, hogy felrakok egy windows 7-et és letörlöm a 10-eset, mert eddig csak gondjaim voltak vele.

2018. nov. 9. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Akár ki is kapcsolhatnád

[link]

2018. nov. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Winaero Tweaker a legtöbb problémádat megoldja.
2018. nov. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!